ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۵:۰۰

كيف دوشي يكي از لوازم جانبي كاربردي و مفيدي است كه تقريباً در كمد لباس هر شخصي پيدا مي شود. در ميان انواع كيفها، كيف دوشي به خاطر نحوه  استفاده بسيار كاربردي و كارراه انداز است. خانمي كه ناچار است علاوه بر به همراه داشتن لوازم ضروري خود، مراقب كودكان خويش هم باشد يا شخصي كه پس از ساعات كاري براي منزل خود خريد كرده و آن‌ها را حمل مي‌كند، نياز به يك كيف دوشي دارند تا بتوانند از دست‌هاي خود راحتي استفاده نمايند.

بهتر است انتخاب يك كيف دوشي مناسب، زيبا و راحت بر اساس معيارهاي خاصي انجام گيرد كه در ادامه به اين موارد اشاره مي كنيم.

استفاده از كيف دوشي منحصر به مردان يا زنان نيست و همه مي توانند به سادگي و در شرايط گوناگون از اين نوع كيف بهره ببرند. استفاده از كيف دوشي در سفر نيز كارايي زيادي داشته و امنيت بيش‌تري را تأمين مي‌كنند.

كيف دوشي همان طور كه از نامش پيدا است، اغلب بر روي شانه قرار دارد. بنابراين، دسترسي آسان به محتويات كيف در حالتي كه هنوز بر شانه آويخته است يكي از ضروري‌ترين نكاتي است كه بايد به آن توجه گردد. محل قرار گيري جيب‌ها و زيپ‌ها بايد به گونه‌اي باشد كه بتوانيد در حالت آويزان به آن‌ها دسترسي داشت باشيد و به راحتي آن‌ها را باز كنيد.

[caption id="attachment_3057" align="alignnone" width="800"]كيف دوشيكيف دوشي خريد را آسانتر مي كند[/caption]

بهتر است برخي از جيب‌ها و ترجيحاً جيب اصلي كيف به صورت آهن ربايي باز و بسته شود. اغلب اين كيف‌ها داراي دو يا چند جيب داخلي هستند كه از وسط به يكديگر متصل بوده و فضاي كافي را براي قرار دادن اشياء گوناگون در اختيارتان قرار مي‌دهند. بعضي از كيف‌هاي دوشي اساساً باز بوده و داراي هيچ نوع چفت و بستي نيستند. گرچه استفاده از اين نوع كيف بسيار آسان‌تر است، اما ايمني كم‌تري داشته و به كار بردن آن‌ها امن نيست.

يكي ديگر از نكات مهمي كه در انتخاب يك كيف دوشي بايد در نظر گرفته شود، تعداد جيب‌هاي آن و دارا بودن فضاي مناسب براي حمل لوازم جانبي و اشياء گوناگون است. شما به عنوان يك مصرف كننده بايد فضاهاي متعددي را در اختيار داشته باشيد تا بتوانيد وسايل مختلف خود را به خوبي طبقه بندي كرده و آن‌ها را از يكديگر تفكيك كنيد تا در صورت نياز بتوانيد به راحتي به آن‌ها دسترسي داشته باشيد.

جيبهاي داخلي كيف

در اين قسمت مي توانيد انواع كيف‌ دوشي از چرم طبيعي را در فروشگاه اينترنتي نوزده ببينيد.

 

 

علاوه بر آن چه كه گفته شد، لازم است كه يك كيف دوشي داراي بند محكم و در عين حال، راحتي باشد كه به سادگي پاره نشود و به شانه‌هاي شما نيز آسيب نزند. بهتر است اين بند، پهن بوده و طول آن هم قابل تنظيم باشد. استفاده از زنجير يا برخي بندهاي باريك اصلاً مناسب نيست. چرا كه به سادگي مي‌توانند موجب آسيب ديدن شانه‌هاي شما گردند. . براي اطلاعات بيشتر در اين مورد مي توانيد مطلب « چگونه با انتخاب كيف دوشي مناسب از آسيب به ستون فقرات جلوگيري كنيم؟» را بخوانيد.

 

 

توصيه مي‌شود كه در صورت امكان به وزن نهايي كيف دوشي خود توجه كرده و از قرار دادن هم زمان چندين كالاي سنگين در آن اجتناب كنيد. زيرا همراه داشتن يك كيف دوشي سنگين مي‌تواند موجب بروز مشكلات گوناگوني از قبيل درد گردن، درد شانه، درد پشت، سردرد، درد دست و.... بسياري ديگر گردد.

پس، بهتر است در عين حالي كه در مورد صرف بودجه و انتخاب كالاي خريداري شده دقت مي‌نمائيد به سلامت خود نيز توجه كرده و توصيه‌هاي مربوط به آن را جدي بگيريد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۲:۱۳

چرم سبك چرمي مي‌باشد خريد كيف پول چرم كه از پوست حيواناتي مثل گوسفند، بز، بزغاله و بره به دست مي آيد كه فراوان ظريف و نازك هست و به همين علت هم در توليد محصولاتي نظير لباس، كاپشن و دستكش به كارگيري شده و از دسته كيفيت پايين تر آن به عنوان آستري كفش و جامه استعمال مي گردد . 
چرم نصفه سنگين به چرمي گفته مي شود كه از پوست حيواناتي مانند كروكوديل و شتر مرغ به دست مي آيد و به علت كيميا و گران بها بودن عمده در توليد محصولاتي كه جنبه دكوري دارند و يا گران قيمت محسوب مي شوند مورد استفاده قرار مي گيرد . 
چرم سنگين به چرمي گفته مي شود كه از پوست حيواناتي مانند گاو ،گاوميش ،گوساله و شتر و …به دست مي آيد . چرم سنگين وزن بهترين دسته جهت استعمال هاي معمول مي باشد و دارنده بيشترين مقاومت و زيباترين فيس در دربين ديگر گونه هاي است . اين دسته چرم به علت استحكام و مقاومت بالا به مصرف در زيره و راه و روش كفش ،ساخت كيف هاي دستي و جيبي مرغوب و يا تسمه هاي اتومبيل آلات صنعتي و …مي برسد . 
علاوه بر گونه بندي هاي بالا، چرم طبيعي را بر شالوده دسته دبّاغي هم مي توانايي به نوع هاي تحت تقسيم كرد: چرم گياهي در مدت قديم از چرم گياهي براي ايجاد زره استعمال مي شد در دبّاغي اين جور چرم تا حد قابليت و امكان از مواد و رنگهاي شيميايي استفاده نمي شود و به جاي آن از رنگهاي گياهي و مواد و روغنهاي حيواني استعمال مي گردد . اين گونه به علت دارا بودن بيشترين سازش با محفظه زيست و عدم ايجاد عوارض در اثر تماس با پوست انسان، از شايسته ترين انواع دبّاغي به شمار مي رود . اين دسته چرم، انعطاف‌پذير بوده و رنگ آن قهوه‌اي‌ست كه مقدار رنگش به ادغام شيميايي و رنگ پوست بازمي‌گردد . چرم گياهي در آب استوار نيست؛ بي‌رنگ مي‌گردد و در‌صورتي‌كه پس از تر شدن، خشكش كنيد، چروك گشته و از انعطاف‌پذيري و نرمي‌اش كاسته خواهد شد . در آب گرم، شدت چروك شدنش بيش‌تر است و تقريباً شبيه ژلاتين مي شود . علاوه بر اين‌كه محكم گرديده و احتمالاً آسيب پذير نيز مي‌شود . چرم جوشانده نمونه‌اي هست از چرمي كه با قرار تصاحب كردن در آب داغ، شناور شده و محكم ميگردد . اين اتفاق در موم جوشانده و مواد مشابه نيز رخ ميدهد . در تاريخ گاهي پس از فعاليت سفت كردنش، از آن در زره ها و هم‌چنين در اتصال كتاب‌ها نيز استعمال مي‌شده ميباشد . اين گونه چرم، فقط نوع چرم مي‌باشد كه در حكاكي و قالب‌گيري چرم مي‌تواند مناسب باشد . 
چرم مراكشي در ديرباز از چرم مراكشي براي صحافي كتاب به كار گيري مي شد . 
اين جور چرم با محكم‌ترين اشكال چرم‌ها برابري مي كند . در عين حالا ، فراوان قابل انعطاف و قابل انعطاف مي باشد . در زمانهاي گذشته چرم مراكشي را با دوختن پوست‌ها ، دباغي مي‌كردند . در آن راه ، پوست را به شكل مشك ، كشكول يا در مي آورند . سيس آن را با پاره اي سماق پر مي‌كردند و در ظرف‌هاي پرشده از به عبارتي محلول شناور مي‌ساختند . سپس به وسيله تيغه‌هاي چوبي در درحال حاضر چرخيدن ، به روي پوست ضربه‌هايي وارد ميشد و به ايجاد چرم امداد ميكرد .از اين نوع چرم بيشتر براي صحافي كتابها به كار گيري ميشد . امروزه اين چرم‌ها براي تهيه كالاهاي چرمي دقيق مثل كيف‌هاي زنانه ، كيف‌هاي دستي و جيبي مردانه به كارگيري مي گردد . 
چرم اسپانيايي چرم اسب اين مدل چرم ، در واقع نوعي چرم مراكشي مي باشد . امروزه اين گونه چرمها را از پوست اسب با كيفيت مرغوب به راه پوست پيرايي گياهي توليد مي كنند . اين مدل چرم‌ها را از روي داخلي پرداخت مي نمايند . چرم ساخت شده بسيار سفت و همچنين ضد آب است . از اين چرم ، در توليد كفش‌هاي مردانه مرغوب استفاده مي شود . 
چرم روسي از چرم روسي براي ساخت چمدان به كار گيري مي شود . 
همانگونه كه از اسم اين دسته چرم بر مي‌آيد، اول توشه در روسيه تهيه شده است . كار پوست پيرايي با به كارگيري از پوست درختهاي بيد و غان انجام مي شد . اين نوع چرم با بوي خوشايندي كه داشت، شناخته مي‌شد كه به بوي خوش روغن درخت غان مربوط مي‌باشد . امروزه ايجاد اينگونه چرم ، ديگر منحصر به فرد كشور روسيه نيست و در بخش اعظمي از كشورها با استعمال از مواد پوست پيرايي گياهي ، ايجاد مي شود . از اين دسته چرم براي صحافي كتاب ، توليد كيف بغلي ، چمدان و جامه به كار گيري مي‌شود چرم‌هاي دانه‌دار يك رويه در اين نوع از چرم‌ها از لايه خارجي پوست به كار گيري مي‌شود، كه پوست سمباده خورده و پردازش ميگردد تا علايم و نشانه‌هاي طبيعي پوست از آن حذف شود، و همين امر منجر توليد بافت صاف و تداوم بالاي كيف مي‌شود، هر چندين پردازش و كاري كه روي اين مدل چرم انجام مي‌شود، از قدمت حقيقي وواقعي آن مي‌كاهد . 
چرم‌هاي دانه‌دار كامل از لايه خارجي پوست به كار گيري ميگردد البته پردازش نمي‌گردد، نشانه‌هاي طبيعي در اين چرم مشهود است، محكم‌ترين و بادوام ترين گونه چرم مي باشند . 
چرم كرومي چرمي مي باشد كه مواد مهم در دبّاغي آن بر شالوده كروم مي باشد و بر سطح برخي چرم هاي كرومي كه منش نا مرغوبي دارا‌هستند طرحي را بصورت تصنعي چاپ مي‌كنند كه به آن كرومي چاپي ميگويند . 
چرم جير از پوست بز و گوساله تنظيم مي شود كه طي فرآيند خاصي و به وسيله وسايل خاصي صورت آن را پرداخت مينمايند و تراز گوشتي را به صورت مخملي در مي آورند كه اكثر به تيتر آستر در باطن ديگر توليدات استعمال مي گردد چرم اشبالت چرمي مي باشد شبيه جير كه از صفحه برگه كردن چرم هاي ضخيم گاوي به دست مي آيد كه نسبت به جير مرحله پايينتر محسوب و طبقه بندي مي گردد . 
چرم نوبوك چرمي هست كه مثل جير و اشبالت دارنده چهره مخملي مي باشد اما با نازكي بسيار پرداخت گرديده و داراي سطحي لطيف هست . 
چرم ورني چرمي ميباشد كه از پوست گوساله تهيه و تنظيم مي شود و راه آن با لاك خاصي لعاب و پوشش داده مي شود تا ظاهري براق پيدا كند . 
بطور كلي ، بيشتر چرم مورد نياز بشر، از پوست حيوانهايي مثل گاو ، گوسفند ، بز و خوك بدست ميايد . اين حيوان‌ها را بخش اعظم به خاطر گوشت آن‌ها رويش ميدهند . در واقع پوست آن ها ، يك فراورده فرعي به اكانت مي آيد . ولي حيواناتي هم مي‌باشند كه فقط به خاطر استعمال از پوستشان شكار مي شوند . از پوست شتر مرغ هم چرم فراوان سخت و مرغوب بدست ميايد كه از آن در تهيه و تنظيم كيف و كفش و چمدان استفاده مي‌شود . بطور كلي مي‌توان اعلام كرد كه بجز حشرات ، كمتر بنده چرنده يا خزنده‌اي وجود دارااست كه نتوان پوست آن را به چرم مرغوب تبديل كرد‌ . 
چرم مارمولك اين گونه پوست ، مضاعف نازك و در عين حالا محكم هست . وقتي كه پوست پيرايي مي‌شود، ترك نمي‌خورد و آبرفتگي و كشيدگي پيدا نميكند و استمرار و استحكام متعددي دارد . پوست مارمولكها ، گرانتر از پوست مارها ميباشد . از يك مارمولك مي‌‌توان حدود ۳۰ سانتيمتر مربع پوست بدست آورد . 
پوست كروكوديل ها و سوسمارها اين حيوان ها ،‌ پوست زيبايي دارا هستند و از روي نقش‌هاي بلندمرتبه به راحتي مي توانند تشخيص داده شوند . اين پوست ها ، به اندازه‌اي آوازه دارا‌هستند كه براي ايجاد تقلبي آنان با پرس‌هاي فولادي ، نقش‌هاي سوسمار را بر روي پوست گاو ، نقش و اثبات مي‌كنند . پوست سوسمار ، اكثر از پوست كروكوديل قضيه به كار گيري قرار مي‌گيرد و براي ايجاد چمدانهاي جايگاه يك ، كيفهاي زنانه و كفشهاي مرغوب جايگاه يك استفاده مي‌گردد . 
پوست پرندگان پوست پرندگاني كه براي استفاده از مالامال و بالشان پرورش مي‌يابند، صرفا در صورتي به چرم تبديل مي گردند كه پرنده ، مرده يا كشته شود . 
پوست ماهي در في مابين ماهي‌ها ، كوسه داراي مناسبترين پوست براي ايجاد چرم ميباشد . چرم موسوم به شاگرين از پوست اين حيوان ساخته مي شود . 
چرم گاوي چرمي با تداوم و مقاوم مي باشد كه با وجود ايجاد الياف پيشرفته، همچنان در بسياري موارد همچون دستكش ايمني در كاربردهاي شيميايي و پوشش حرفه‌اي موتور سواري از شايسته ترين انتخاب‌ها ميباشد .اين نوع چرم دارنده الياف متراكم مي‌باشد به همين عامل مقاومت بالايي دارد، مرحله آن صاف و در اصطلاح فارغ از گرين مي باشد، بر اساس مسئله مصرف به رخ قابل انعطاف و كم آب در ضخامت هاي متفاوت ارائه مي شود كاربرد همگاني آن در تهيه و تنظيم كفش و گونه هاي كيف گاها در تنظيم لباس و دستكش هم از آن به كارگيري مي گردد . 
چرم گوسفندي چرمي زيبا، با قيمت مناسب مي‌باشد و تداوم خير داراست . تراكم الياف آن به نسبت ساير چرمها قليل هست سطح آن نظير چرم گاوي صاف است، لطافت و سبكي آن سبب شده كه بصورت عمده در خرقه و دستكش زمينه به كار گيري قرار گيرد . انواع كيفي آن نيز جهت تنظيم كيف هاي زنانه ايجاد مي شود . 
چرم بزي تراكم الياف آن به نسبت چرم گاوي كمتر ولي از چرم گوسفندي بخش اعظم است و مقاومت بالايي دارااست . محل خروج گيسو به وضوح بر روي چرم مشاهده مي شود و به راحتي از بقيه چرم ها قابل تشخيص مي باشد . با اعتنا به كاربرد آن به دو صورت قابل انعطاف و خشك ارائه مي شود . موردها مصرف آن در گونه هاي كيف و كفش زنانه مي باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۵۱:۵۳

احكام فقاهتي چرم كيف اداري طبيعي فقهاي اسلامي با نسبت دادن به آيه ها قرآن و منابع فقاهتي احكام زيادي را در مسئله به كار گيري از پوست حيوان‌ها مطرح كرده اند از جمله آياتي كه در اين باره مطرح مي باشد آيه ي سوم و چهارم سوره ي مائده ميباشد كه ترجمه آن به اين صورت است: ــ بر شما حرام گرديده ميباشد مردار خون و گوشت خوك و آنچه به نام غير معبود كشته باشند و حيوان حلال گوشتي كه خفه شده و با ضربه چوب مرده و يا اين كه از بلندي افتاده و به ضرب شاخ مرده باشد و يا اين كه آنچه درنده از آن خورده باشد . . . 
ــ از تو مي پرسند چه چيزي براي آن ها حلال گرديده ميباشد . بگو چيزهاي پاكيزه براي شما حلال شده و نيز صيد حيوان ها شكارگر كه شما به تيتر مربيان سگهاي شكاري آنچه آنان براي شما گرفته و نگه داشته اند بخوريد و اسم پروردگار را بر آن ببريد . . . 
احكام مربوط به چرم در منابع ديني معمولا در چيره احكام صيد و ذباحه و عصمت و صلاة مطرح گرديده مي باشد كه به بعضا از آنها اشاره مي شود: ــ‌ نماز تلاوت بر روي پوست تمام حيوان‌ها حلال گوشت در صورت تزكيه (پاك كردن اجزاي حيوان و حلال كردن و تناول كردن گوشت آن) درست مي باشد . 
ــ تلاوت نماز با جامه چرم فرآوري گرديده كه به روش اسلامي ذبح گرديده باشد صحيح مي‌باشد . 
ــ به كار گيري از پوست حيوان ها حرام گوشت و نجس چه بسا درصورتي كه تزكيه گرديده باشد جايز نمي‌باشد . 
ــ استفاده از پوست حيوان ها غير نجس حرام گوشت مانند روباه و شير در رخ پاك كردن و به شرط دباغي شدن در همگي ي كارها به غير از نماز جايز ميباشد . 
ــ استعمال از پوست مردار حلال گوشت چه بسا در چهره دباغي شدن نيز نجس مي‌باشد (اين مبحث شامل توليد ها چرمي وارد شده از كشورهاي غير مسلمان مي شود كه به كار گيري ازآنها از لحاظ ديني جايز نيست) ــ راه هاي مطمئن شدن از تزكيه حيوان عبارتنداز: در بازار مسلمان ها بودن و در دست مسلمان بودن ــ از ديدگاه بيشتر فقه ها در صورتي كه راجع به پاك كردن حيواني ترديد وجود داشت، اصل را بر عدم پاك كردن بايستي قرار داد . 


در موزه ي طوپقاپي سراي تركيه چندين كفش معمولي چرمي وجود داراست كه منسوب به نبي اسلام است، و در برخي منابع ذكر گرديده كه سجاده و بالش پيامبر(ص) از چرم و پوست بوده مي‌باشد . 
پيامهاي ميان پيامبر و قبايل بر پوست نوشته مي شده ميباشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۱۸:۲۵

خريد كمربند چرم

رويه كوتاه كردن كمربند در‌حالتي كه كمربندي كه خريده ايد بلندتر از سايز شماست ميتوانيد به وسيله سمبه اي كه همراه با كمربند تحويل شده ميباشد طبق فرمان العمل ذيل آن را كوتاه و با ميزان كمر خودتان تهيه و تنظيم نماييد 
مقدمه پيچ پشت كمربند را باز نمائيد . 

بعد از آن سگك را به طور بدون نقص از كمربند انقطاع نماييد . 

مقدار كمربند را با بدور كمر خودتان اندازه گرفته و طولاني تر آن را ببريد . 

قسمت بريده گرديده را بر روي كمربند قرار داده و محل مطلوب براي شكاف كردن را معين نمائيد . 


محل معين گرديده را با سمبه رخنه‌ نماييد( اعتنا داشته باشيد كه در ذيل كمربند مطلقا تخته چوبي و يا لاستيك برش قرار دهيد) 

در انتها سگگ را در جاي خود ببنديد 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۶:۲۳

براي خيلي از آدمها به دليل نوع شغل و فعاليت ، جابجا كردن روزانه چيزهايي كه مربوط به فعاليت آنهاست، ضروري و اجتناب ناپذير است. از طرفي، بنا به موقيت شغلي و اجتماعي هر شخص، انتخاب از ميان انواع كيف اداري از نظر جنس، ديزاين و دوخت متفاوت خواهد بود.

امروزه، خيلي‌ها حداقل يك دستگاه تلفن همراه، يك كيف پول، شايد يك دستگاه تبلت، چند برگ اسناد و مدارك، و انواع و اقسام وسايل ريز و درشت را با خود به همراه دارد. بنابراين، همراه داشتن يك كيف جادار و مطمئن كه مناسب محل كار هم باشد از ملزومات يك فرد حرفه‌اي است.

از طرف ديگر با اين همه دقت و توجهي كه در زندگي كنوني به نوع لباس پوشيدن و شيوه‌ي ظاهر شدن در اجتماع مي شود، انتخاب نوع كيف هم مستلزم صرف وقت و آگاهي كافي است. اين موضوع به خصوص در مورد كيف اداري از چرم طبيعي كه تنوع زيادي دارد و مي‌توان آن را با طيفهاي مختلف استايل هماهنگكرد اهميت بيشتري دارد.

لازم است كه صرف نظر از بودجه‌اي كه براي خريد يك كيف اداري زنانه يا كيف اداري مردانه كاربردي در نظر مي‌گيريد با انواع آن نيز آشنايي داشته و نهايتاً گزينه‌اي را انتخاب كنيد كه كارايي بيش‌تري براي شما داشته باشد. در عين حال، لازم است كه يك كيف اداري به اندازه‌ي كافي جادار بوده و بتواند وسايل و لوازم شخصي شما را در خود جا دهد.

با توجه به اين كه گاهي اوقات، افراد لپ تاپ و تبلت خود را نيز دائماً از محل كار به خانه و بالعكس به همراه دارند، بهتر است كه در كيف شما محل مخصوصي براي حمل اين قبيل اشياء در نظر گرفته شده باشد. اين نوع جيب‌ها غالباً مجهز به ضربه گير هستند و مي‌توانند تا حدودي از لپ تاپ و تبلت شما در مقابل ضربه و فشار محافظت نمايند.

از طرف ديگر، احتمالاً تعداد زيادي مداد و خودكار و لوازم التحرير نيز به همراه داريد. در نتيجه، لازم است كه كيف شما داراي محل مخصوص نگه داري از مداد و خودكار هم باشد.

 

[caption id="attachment_3031" align="alignnone" width="800"]كيف اداري خريد كيف اداري[/caption]

مي توانيد مجموعه كيف اداري فروشگاه اينترنتي نوزده را اينجا ببينيد

برخي كيف‌هاي اداري داراي چندين جيب مختلف هستند كه مي‌توانيد اوراق و مدارك كاغذي خود را هم در آن‌ها جاي دهيد. بهتر است برخي از اين جيب‌ها خارجي بوده و بعضي ديگر در داخل كيف تعبيه شده باشند تا بتوانيد در صورت لزوم پرونده‌ها و اوراقي را كه بيش‌تر نياز داريد در جيب خارجي جاي دهيد.

لازم است كه برخي قسمت‌هاي كيف داراي قفل و بست محكم‌تري باشند تا اسناد مهم‌تر خود را در آن بگذاريد. يك فرد حرفه‌اي هميشه با تعداد زيادي كارت‌هاي ويزيت سر و كار دارد. لازم است او بتواند كارت‌هاي ويزيت شخصي خود و كارت‌هايي كه از طرف ديگر دريافت مي‌كند را در جاي بخصوصي قرار دهد. بنابراين، وجود جاي كارت هم از ضروريات يك كيف اداري خوب است. وجود بخش‌هاي مخفي‌تر براي قرار دادن اشياء مختلفي از جمله ارزهاي مسافرتي و غيره الزامي است.

يك كيف اداري كاربردي بايد بتواند خيال مصرف كننده را از هر جهت راحت كرده و به او كمك كند تا لوازم خود را با آسودگي جا به جا نمايد.

برخي از كيف‌هاي اداري ظاهر مدرن‌تر و امروزي‌تري داشته و مناسب لباس‌هاي اسپرت هستند. در مقابل، برخي ديگر رسمي‌تر بوده و با لباس‌هاي رسمي مطابقت بيش‌تري دارند.

[caption id="attachment_3032" align="alignnone" width="800"]خريد كيف اداري كيف اداري[/caption]

واضح است كه كيف اداري شما بايد با نحوه‌ي لباس پوشيدن شما هم هماهنگي كافي داشته باشد. در نتيجه، توصيه مي‌شود كه حداقل دو كيف مختلف تهيه كنيد تا يكي را همراه با شلوار جين و لباس‌هاي اسپرت و در روزهاي عادي به كار بريد و ديگري را در جلسات و ديدارهاي رسمي و با پوشش رسمي‌تر همراه كنيد.

فراموش نكنيد كه نوع لباس پوشيدن شما بازتابي از خلق و خو و نگرش شما به زندگي است. بنابراين، توجه به نوع پوشش و لوازم جانبي شخصي از اهميت زيادي برخوردار است.

بسياري از افرادي كه براي نخستين بار با ما ملاقات مي‌كنند، ما را با توجه به ظاهرمان قضاوت كرده و نهايتاً در مورد برقراري ارتباط حسي و كاري با ما تصميم گيري مي كنند.

در پايان اگر فكر مي كنيد اين نوشتار براي شما كارساز بوده است، مي توانيد مقالات زير را نيز بخوانيد:

« كيف‌ چرم طبيعي، بخشي از استايل يك مدير موفق

« مدل‌هاي كيف‌هاي مردانه، متناسب با استايل و موقيعت»

« استايلي در خور يك قرار كاري – اين قسمت: كيف اداري »

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]