خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۳۶


چرم كمربند چرم مصنوعي كاملا مصنوعي نيست. چرم مصنوعي برخي از چرم ها را در آرايش مواد تشكيل مي دهد، اما به اندازه كافي به عنوان چرم واقعي يا واقعي در نظر گرفته نمي شود. انواع مختلف چرم مصنوعي مانند چرم واقعي وجود دارد.
نام هاي مشترك
چرم مصنوعي نام هاي مختلفي دارد كه اين بدان معني است كه چرم درست نيست. چرم مصنوعي، پوست چرمي، چرمي، چرم مصنوعي، چرم مصنوعي، چرمي و نواحه همه به چرم مصنوعي اشاره دارند.كيف زنانه چرم
مواد استفاده شده
پليمرهاي مختلف با چرم مخلوط مي شوند تا يك ماده شبيه چرم واقعي ايجاد شود. وينيل و يك نوع نرم كننده به داخل چرم تزريق مي شود تا يك ماده با دوام باقي بماند كه هنوز شبيه چرم است. مقدار پليمرهاي استفاده شده درجه را تعيين مي كند: پليمرهاي بيشتر استفاده مي شود، درجه پايين تر.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۵:۴۱

 با صندلي هاي خودرو چرميصندلي هاي خودروي چرمي اگر ميخواهيد برخي از كارهايتان را انجام دهيد، نبايد بيش از حد صندلي هاي ماشين چرمي باشد. شما مي توانيد چگونگي كسب كرسي هاي مناسب، جايي كه شما در جستجوي يك قرارداد هستيد و حتي چگونگي مراقبت از آنها را بيابيد. ادامه مطلب ...كيف پول
يكي از راه هاي اين نوع صندلي ماشين اين است كه فقط چرم را خريداري كنيد و خودتان را برش دهيد. چند گزينه متفاوت وجود دارد، اما اين يكي بيشترين پول را ذخيره مي كند. با اين حال، شما نمي توانيد با اين كار بي دقت باشيد و زمان زيادي براي كرسي هاي مجدد كابينت مي گيريد، بنابراين براي اين گزينه ايده خوبي نيست، مگر اينكه تجربه اي در اين زمينه داشته باشيد. با اين حال، اگر شما مايل به آن برويد، پس شما مي توانيد تمام ابزار لازم را آنلاين پيدا كنيد. از آنجاييكه اين يك تخصص تخصصي است، ابزارهاي گوناگون محلي ممكن است يك مشكل باشد.
گرفتن صندلي هاي ماشين چرمي مناسبصندلي هاي چرمي در خودرو اگر كار خود را انجام دهيد از اين سؤال خارج نيست، سپس ماشين خود را به فروشگاه خودروي داخل خودرو ببريد و اگر بخواهيد، مي توانيد كل ماشين را با چرم در داخل قرار دهيد، بنابراين مطمئن شويد كه شما اگر از ظاهر و احساس چرم لذت مي بريد، درباره آن صحبت كنيد. پوست هاي خودرو از مزاياي متفاوتي نسبت به ساير وسايل رختشويي خودرو مانند پارچه، پشم، وينيل و پلي استر برخوردار مي شوند.
چرم خودرو قادر است مايع را دفع كند و از لكه ها بهتر از ساير مواد ديگر مقاومت كند. آنها نيز راحت تر و آسان تر براي تميز كردن و نگهداري هستند. به طور خلاصه، شما هرگز نميتوانيد در انتخاب چرم خودرو بيش از ساير اثاثه يا لوازم داخلي خودرو اشتباه نكنيد.
راه هاي مختلفي براي مراقبت از كرسي هاي ماشين چرم وجود دارد. آنها به طور مرتب آنها را به شكل خوبي نگه مي دارد، اما آگاه باشيد كه شما قادر به استفاده از ماشين چند ساعت پس از آن در حالي كه لهستاني جذب مي شود و بوي ماشين را نفوذ مي كند. زمانيكه شما نيازي به استفاده از ماشين نخواهيد داشت، انتخاب كنيد، و در صورت امكان، پنجره ها را تا حدي باز كنيد تا اجازه دهيد ماشين در طول و پس از پرداخت هوا. فقط با استفاده از جلا و پاكسازي با كيفيت خوب كه به طور خاص براي چرم خودرو طراحي شده است؛ اطمينان حاصل كنيد كه در استفاده از پاك كننده ها روي بطري ها هيچ هشداري وجود ندارد.
گزينه هاي صندلي چرميكي از چيزهايي كه هنگام سفارش صندلي هاي ماشين چرم (و يا چرم براي صندلي هاي موجود در روكش) فكر مي كنم رنگ است. به عنوان مثال، پوست هاي رنگي رنگي بسيار راحت تر و قابل توجه تر از پوست هاي تيره رنگ مي شوند، بنابراين اگر بچه ها داريد، هميشه احتمال نوشيدن آب آشاميدني وجود دارد كه مي تواند چرم را رنگ كند. چرم سبك رنگي همچنين نشان مي دهد كه خاك و ساير علامت ها خيلي بيشتر از چرم تيره است، و شما ممكن است نياز به تميز كردن رنگ هاي روشن رنگي بيشتر در نتيجه داشته باشيد. در هر صورت، مطمئن شويد كه قيمت گزينه هاي مختلفي را كه علاقه مند به آن هستيد به عنوان يك نوع چرم ممكن است بسيار گران تر از ديگري باشد. اما اگر بر روي يك رنگ تنظيم شده باشيد، ممكن است انتخابي براي پرداخت حق بيمه وجود نداشته باشد.
در حال حاضر تصور كنيد يك ماشين سياه و سفيد با رنگ هاي چرمي سياه و يا رنگي در روز تابستان گرم است كه ساعت ها تحت نور خورشيد با پنجره ها بسته شده است. احتمالا شما در حال شك كردن به ماشين در حالي كه شلوار كمك داريد، به شما كمك مي كنيم كه در معرض ابتلا به سوختگي درجه يك ران در معرض ران قرار بگيريد. اگر چه به طور موقت با قرار دادن حوله يا پتو در صندلي ها اين مشكل مي تواند به شدت جلوگيري شود، شما آن را كمي مشكل مي كنيد. در عوض، نشستن روي صندلي هاي خودروي چرمي در يك روز سرد زمستاني سرد شباهت زيادي به نشستن بر روي يك بلوك يخ دارد، اما واقعا مسئله اي نيست كه در لباس گرم زمستاني مناسب باشد. اما اين نيز دليل ديگري است كه چرا بسياري از توليدكنندگان خودرو به عنوان يك گزينه براي گرمكن صندلي ارائه مي دهند. از سوي ديگر وب سايت هاي چرمي ادعا شده است كه اين "مشكل داغ و سرد" به دليل اين واقعيت است كه چرم پارچه اي تنفس نيست. اين دقيقا حرف نادرست است
چرم ذاتا تنفس است و اين به ويژه در مورد چرم هاي با كيفيت بالا با كيفيت بالا مانند چرم Nappa كه چرم كامل چرمي است كه بوجود نيامده، اصلاح شده يا درمان نشده است تا نقايص را در چرم حذف كند. فرايند برنزه سازي ويژه پوست چرم هاي با كيفيت بالا را به چرم هاي مخملي نرم مي بخشد كه هر دو بسيار تنفس و با دوام است. اين كمبودهاي پوستي با نقص هايي است كه بوسيله بوينگ برداشته شده و با پوشش ضخيم رنگدانه و با الگوهاي چرمي برجسته ساخته شده است كه اكثريت قريب به اتفاق صندلي هاي خودروي چرمي را ارائه مي دهند كه توانايي نفوذ ذاتي آنها را تا حد زيادي كاهش مي دهد. روند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۴:۱۲

تميز كردن چرمتعدادي كيف پول از محصولات به طور خاص براي تميز كردن محصولات چرمي وجود دارد. اين محصولات مي توانند بسياري از لكه ها بدون آسيب رساندن به چرم را حذف كنند. با اين حال، قبل از استفاده از محصول در يك سطح قابل مشاهده، مي توانيد يك تست نقطه انجام دهيد. اطمينان حاصل كنيد كه دستورالعمل ها را به طور كامل بخوانيد و به دقت آنها را دنبال كنيد تا اطمينان حاصل كنيد كه كت خود را صدمه نديديد. اگر لكه سخت باشد، ممكن است اين فرآيند چندين بار تكرار شود.
برخي از لكه ها ممكن است با تميزكننده چرم تجاري كنار بيايند. نمك جاده به راحتي با يك راه حل كه قسمت سركه سركه سفيد و آب است، برداشته مي شود. لكه هاي جوهر را مي توان با لهستاني ناشتا غير استون برداشته و برخي از لكه هاي سخت را مي توان با استفاده از اسپري هاي اسپري يا خمير دندان ايروئيد حذف كرد. اگر محصول تجاري كار نمي كند، اين گزينه ها ممكن است قادر به حذف لكه ها باشند.
تهويه كت چرميشرايط آب و هوايي و محيط زيست مي تواند بر روي ژاكت شما سخت باشد. تهويه مطبوع به محافظت از ژاكت از عناصر كمك مي كند. استفاده از يك تهويه چرمي براي نگه داشتن ژاكت از خشك شدن. چرم خشك تمايل به ترك و پوشيدن دارد. اگر چرم صاف باشد، مي توانيد از لهستاني چرمي استفاده كنيد تا آن را درخشش دهيد. از آنجا كه چرم لهستاني مي تواند چرم را رنگ كرده و تغيير رنگ دهد، قبل از اعمال پوشش بيروني كل جوراب، آزمايش تكه اي انجام مي شود.
كت خود را به درستي ببنديدمناسب كت و شلوار كت چرم شما مي خواهيد از چرم در چمدان خود اجتناب كنيد، به همين دليل است كه شما بايد لباس خود را بر روي يك چاقوي گسترده اي بپوشانيد. از آنجا كه چرم طبيعي است، بايد در يك محيط خشك نفس بكشد. پوشش ژاكت خود را در يك پوشش پلاستيكي پوشش ندهيد. اگر قصد داريد پوشش ژاكت را از كيسه ي پوشاك نايلون استفاده كنيد.
اگر ژاكت مرطوب يا مرطوب باشد، ژاكت را بپوشانيد، در دماي اتاق، خشك شود. قبل از حلق آويز يك ژاكت مرطوب، اطمينان حاصل كنيد كه جيب خالي است و ژاكت نزديك يك منبع مستقيم گرما قرار نمي گيرد. پس از خشك شدن، شرايط ژاكت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۶:۰۱

لذت خريد آسان، سريع و مطمئن در فروشگاه اينترنتي نوزده / ۱۹

فروشگاه اينترنتي نوزده يك وب‌سايت اينترنتي است كه زيرساختي مناسب، كاربرپسند و مطمئن براي يك خريد آسان و لذت بخش را فراهم مي‌كند. اين فروشگاه، هم‌چون يك مركز خريد معتبر و مطمئن، طيف وسيعي از كالاها و محصولات در سه دسته بندي چرم طبيعي، زيورآلات و محصولات بهداشتي را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

سادگي و گستردگي خريد در دنياي مدرن امروز به شما اين امكان را مي‌دهد كه در آسايش كامل و بدون اين كه زمان با ارزش خود را در ترافيك و مسيرهاي طولاني تلف كنيد، خريدي آسان انجام دهيد. در فروشگاه ۱۹ ( فروشگاه ۱۹ ) ، به سادگي و با فراغ بال مي‌توانيد كالاهاي گوناگوني از قبيل زيورآلات نقره، محصولات چرم طبيعي و محصولات بهداشتي را ببنيد، بررسي كنيد و تنها با چند كليك ساده، انتخاب خود را با روشي آسان و مطمئن خريداري نمائيد.

شما مي‌توانيد با استفاده از تلفن همراه يا تبلت خود در گوشه‌اي امن و راحت و در كم‌ترين زمان ممكن، سفارش خود را ثبت و نهايي كنيد. درضمن، مي‌توانيد يكي از روش‌هاي مختلف پرداخت كه متناسب با امكان شما است را انتخاب نمائيد. اطمينان داشته باشيد كه در فروشگاه اينترنتي نوزده، پرداخت آنلاين وجه از طريق درگاه‌هاي اختصاصي و ايمن بانك‌هاي معتبر انجام مي‌پذيرد.

 

[caption id="attachment_3326" align="alignnone" width="800"]لذت خريد آسان، سريع و مطمئن در فروشگاه اينترنتي نوزده / 19 لذت خريد آسان، سريع و مطمئن در فروشگاه اينترنتي نوزده / ۱۹[/caption]

چرا مي‌توانيد به نوزده اعتماد كنيد؟!

فروشگاه اينترنتي نوزده ( فروشگاه اينترنتي ۱۹ )، اصالت و كيفيت كالاهاي خود را تضمين كرده و خود را به ارائه‌ي بهترين خدمات و مناسب ترين قيمت متعهد مي‌داند. از اين رو، تمام اجناس موجود در اين فروشگاه، از بهترين برندها و توليد كنندگان يا وارد كنندگان نام آشنا، خوش نام و با سابقه تامين مي شود كه با دقت بالايي انتخاب شده‌اند. فروشگاه اينترنتي نوزده، همچنين ضمانت سلامت كالا و ارائه‌ي گارانتي معتبر را از تعهدات هميشگي خود مي‌داند.

كالاهاي خريداري شده از اين فروشگاه در اسرع وقت و با مطمئن‌ترين روش‌ها ارسال مي شود و در زمان مقرر به دست خريداران عزيز خواهد رسيد. علاوه بر اين، سايت نوزده ( سايت ۱۹ ) با ارائه‌ي تخفيف‌هاي دوره‌اي و قابل قبول، سهم كوچكي در شادي‌هاي شما خواهد داشت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۲:۰۵

در اين مقاله قصد داريم ابتدا به چند نكته در مورد صنعت چرم بپردازيم و در ادامه بيشتر در مورد انواع چرم حيواني از جمله چرم شتر صحبت كنيم. چرم ، كالايي است كه از دباغي كردن پوست حيوانات مختلف از جمله گاو، شتر و گوسفند به دست مي‌آيد. دباغي فرآيندي است كه طي آن پوست از جنسي طبيعي با قابليت فساد پذيري به جنسي مصنوعي با دوام و غير قابل فساد براي استفاده در توليد انواع كيف چرم ، پوشاك، مبلمان، لوازم خودرو و ساير اقلام تبديل مي‌شود. اين صنعت تاريخي از گذشته‌ي دور از تركيب چوب و چرم وسايل و محصولاتي بديع و فناورانه توليد مي‌شده است. در عين حال نكته قابل توجه اين‌جاست كه بين صنعت چرم و صنعت خز تمايز مهمي وجود دارد. مواد خامي كه در هر كدام از اين صنايع مورد استفاده قرار مي‌گيرد، نشان دهنده اين تمايز است. در توليد مرغوب ترين چرم مواد خامي مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه در واقع همان پوست است، از صنعت توليد گوشت به دست مي‌آيد و در واقع محصول فرعي فرآيند توليد گوشت است و به همين دليل گوشت اينجا ارزش بيشتري نسبت به چرم پيدا مي‌كند. اما در توليد خز در واقع اين گوشت است كه در رده‌ي دوم قرار مي‌گيرد، اين بدان معنا است كه در توليد خز، حيوانات را به خاطر استفاده از پشم‌شان جهت توليد خز كشتار مي‌كنند و در كنار آن از گوشت آن‌ها هم جهت تأمين نيازهاي گوشتي بهره مي‌برند، اما هدف اصلي در اينجا نه گوشت كه خز است. زماني كه حيوانات تاكسيدرمي مي‌شوند به راحتي مي‌توان از پوست آن‌ها استفاده كرد هر چند كه نبايد اين نكته را فراموش كرد كه تاكسيدرمي بيشتر براي استفاده از سر و گردن و پشت حيوانات تاكسيدرمي شده صورت مي‌گيرد. پوست حيوانات به دليل چسبندگي‌شان در صنايع توليد چسب و هم چنين توليد ژلاتين مورد استفاده قرار مي‌گيرند. توليد چرم صنعت پر سودي است و از طرق مختلف مي‌توان آن را تهيه كرد.

[caption id="attachment_3305" align="alignnone" width="800"] آيا در صنعت چرم ، چرم شتر مرغوب ترين چرم هاست؟[/caption]

انواع چرم حيواني

به چرمي كه از پوست حيوانات نظير گوسفند، بز، گاو، شتر به دست مي‌آيد، چرم حيواني مي‌گويند.

چرم گوسفند چرم زيبا، مقرون به صرفه و با كيفيت و دوامي است، بسيار پر سود است و به لحاظ ريالي ارزش فراواني دارد.

چرم گاو بسيار مقاوم و محكم است. اين چرم بسيار سنگين تر از چرم بزي‌ست و از سنگين‌ترين چرم‌هاست. سطح اين چرم نرم، ظريف، درخشنده و انعطاف پذير است و به خاطر فرم پذيري ذاتي‌اش براي پوشاك بسيار مناسب است. توليد چرم گاو از زمان‌هاي بسيار دور به روش‌هاي سنتي مرسوم بوده است، امروزه هم در كنار روش‌هاي مدرن، روش‌هاي سنتي همچنان وجود دارد.

چرم بز به دليل داشتن لانولين، نرم‌تر، كشسان‌تر و در نتيجه با دوام‌تر ازچرم گاو است. اين چرم حالت استريچ دارد و در برابر نفوذ آب مقاوم است، بسيار گرم است و قابليت تنفس دارد و به همين علت براي توليد

پوشيدني‌ها مناسب است.

[caption id="attachment_3306" align="alignnone" width="800"] آيا در صنعت چرم ، چرم شتر مرغوب ترين چرم هاست؟[/caption]

چرم شتر كه مرغوب ترين چرم حيواني به حساب مي آيد به داشتن خاصيت كشساني بالا و استحكام شناخته مي شود. اين چرم بادوام و نرم است و استقبال جهاني از آن روز به روز در حال افزايش است. چرم شتر به طور طبيعي بسيار با دوام‌تر، انعطاف پذيرتر و مقاوم‌تر از چرم گاو است و اليافي تا ده برابر متراكم‌تر دارد. به طور كلي چرم شتر براي دوخت انواع كيف، كفش، جاكارتي، جاكليدي و ... مناسب مي‌باشند. همچنين به خاطر مقاومت توام با استحكام داراي كاربردهايي در برخي صنايع است. در ادامه به صورت مختصر درباره انواع چرم شتر مي خوانيد:

اين نوع چرم از فرآيند دباغي بر روي پوست گردن شتر توليد مي شود و راه تشخيص اين چرم وجود خطوط موازي مي باشد.

اشبالت از لايه هاي زيرين چرم هاي اصطلاحا سنگين توليد مي شود كه د ردو حالت ساده و يا داراي طرح جهت مصرف توليد مي شود.

اين چرم از پرداخت سطوح و ظاهر چرم در انتهاي پروسه دباغي توليد مي شود. چرم هورس ضد آب به دليل كيفيت و كارايي، مرغوب ترين چرم شتري محسوب مي شود به همين سبب صادرات بالايي در صنعت چرم را به خود اختصاص مي دهد. نرمي و رخ زيباي اين چرم علاقمندان و مشتريان بالقوه زيادي را به خود جلب كرده است.

سطح صاف و يكدست و براق از ويژگي هاي چرم شتر لاگوانا مي باشد. راه تشخيص اين چرم از نمونه چرم گاو وجود دانه هاي بسيار ريز در سطح چرم شتر است.

به سبب قابليت هاي بي نظير چرم شتر، اين محصول براي توليد انواع كيف چرم و كفش و پوشاك مناسب است و ويژگي هاي متمايز اين چرم موجب گسترش روزافزون توليدات چرم شتر در تمامي زمينه ها است. اگر تمايل داريد با محصولات چرم طبيعي متفاوت و منحصر به فرد باشيد، براي خريد محصولات توليدي با چرم شتر درنگ نكنيد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]