خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۰:۴۹

 

 

به دليل گراني و خاص بودن كيف چرم ، احتمالا بعضي فروشندگان وسوسه شوند كه از نا آگاهي مشتريان خود در زمينه تشخيص چرم براي عرضه محصولات ارزان مصنوعي به قيمت بالاتر و گاهي، هم قيمت چرم طبيعي سوءاستفاده كنند.

شما هميشه هنگام خريد توليدات گرانقيمت مي بايست از زير و بم محصول آگاه شويد و بتوانيد عيوب احتمالي و اصل بودن محصول را تشخيص دهيد. اين يعني خريد هوشمندانه. درصورتي كه مي خواهيد هنگام خريد كيف ،كفش ،كاپشن و ساير كالاهاي چرم طبيعي،  بخشي از اين دست مشتريان باشيد، يا به عبارت ساده تر نگذاريد سرتان كلاه برود نكات زير را هنگام خريد محصولات چرم در نظر بگيريد. با ما باشيد.

 

به برچسب محصولات چرمي توجه كنيد

اول اين كه محصولات چرم طبيعي غالبا داراي كارت يا مهر نشان دهنده طبيعي بودن چرم در تهيه ي محصول مي‌باشند. اما خب، همان هنگام كه چرم مصنوعي توليد شد، برچسب تقلبي نيز ايجاد شد!! ولي مي توان با تقريب خوبي اطمينان يافت كه تمام برندها از اين ضابطه پيروي مي كنند و اگر كه محصول به طور كلي چرم طبيعي باشد از اين نشانها  استفاده مي كنند يا اطلاعات كافي در اين زمينه را در اختيار مشتري قرار مي دهند. با اين وجود بايستي موارد بعدي را هم در نظر داشته باشيد.

 

خريد از فروشگاههاي معتبر

مهم است كه براي خريد محصولات گران قيمت به فروشگاههاي معتبر با فروشندگان پاسخگو مراجعه كنيد. بر همين اساس نكته مهم اين است كه چرم طبيعي را از جايي خريداري كنيد كه شناسنامه ي چرم و گارانتي احتمالي را همراه محصول در اختيارتان قرار مي دهند. با توجه به كيفيت و ماندگاري بالا ، غالبا محصولات چرم طبيعي داراي ضمانت هاي مناسب از نظر زماني و كيفي هستند.

 

بوي چرم طبيعي

دوم راهنماي شما، بوي محصول است . چرم ارگانيك داراي بوي خاص خودش است. اگر خريدار و دوستدار چرم طبيعي باشيد با اين بو آشنا هستيد. ولي اين تست هم به تنهايي كافي نيست. چرا كه ممكن است از مواد مصنوعي براي ايجاد بوي چرم طبيعي استفاده شده باشد. پس برويم سراغ گزينه بعدي...

 

مشخصات ظاهري چرم

 

پشت چرم: نگاه كردن به پشت پارچه هنگام خريد آن بسيار سهل و آسان است. ولي با كيف، كاپشن، دستكش و ديگر محصولات چرمي كه داراي آستر مي‌باشند چه كنيم؟ راه ساده اين است كه به درزهاي دوخت توجه فرماييد، پشت چرم طبيعي پرز دار است. در حالي كه پشت چرم هاي مصنوعي مثل يك شبكه با نخ دوخته شده‌است، اين نشانه ي خوبي براي تشخيص فوري چرم طبيعي از مصنوعي است.

ضخامت چرم: نكته بعدي اين است كه بدانيد قسمت ‌هاي متفاوت چرم طبيعي از نظر ضخامت يك پارچه نيست. يعني برخي جاها نازك است و برخي جاها ضخيم‌. علت اين است كه قسمت ‌هاي گوناگون پوست داراي ضخامت هاي مختلفي ست . در حالي كه چرم مصنوعي به دليل ساخت ماشيني، به طور كامل يك دست است.

بازتاب نور: وقتي چرم طبيعي را زير نور مي گيريد، نور را يكپارچه منعكس نمي ‌كند و برخي جاهاي آن مات و برخي جاها درخشان به نظر مي ‌رسد.

بافت و طرح: چرم طبيعي طرحي غير تكراري و انحصاري دارد .

 

نحوه سوختن چرم طبيعي

چرم طبيعي به آساني آتش نمي گيرد , تغيير شكل نمي‌دهد و در صورتي‌كه شعله را تا مرحله سوختن پوست ادامه دهيد بوي بسيار تندي همانند بوي سوختن مو مي دهد . اما چرم مصنوعي چون از مواد نفتي ساخته مي شود , در معرض حرارت به سرعت جمع شده , تغيير شكل مي‌دهد و مي سوزد.البته اگر شما مي خواهيد اجناس چرمي خود را تست كنيد حتما تست شعله را از پشت محصولات انجام دهيد!

 

لمس  كردن كالاي چرمي

يكي از مهم ترين نشانه‌ها براي تشخيص چرم مرغوب و طبيعي احساس لمس آن است . چرم طبيعي همانند يك پوست واقعي برخلاف چرم مصنوعي حسي گرم به دست منتقل مينمايد، عمليات كمتري روي آن انجام شده است نرم تر از نمونه هاي پروسس شده است و كيفيت بالاتري دارد.

 

جمع بندي آنچه كه در بالا گفتيم اين است كه براي تشخيص چرم طبيعي، بايد از حواس خود كمك بگيريد. با اين حال همانطور كه در بالا ذكر شد بهترين و مطمئن ترين راه براي خريد چرم مرغوب، خريد از فروشگاه هاي و  برندهاي معتبر است كه به شما اين اطمينان را مي دهند كه محصول شما صددرصد چرم طبيعي بوده و تمامي اين محصولات داراي كارت ضمانت هستند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۱:۰۱

كيف چرم زنانه 

• در صورت آلوده شدن چرم , جهت چربي يا اين كه چرك زدايي اسفنج يا اين كه پارچه اي نمناك را به كف شامپوي طفل آغشته كرده و به ملايمت روي آن بكشيد . آن گاه تراز چرم را با پارچه منزه و قابل انعطاف كم آب نماييد . • براي پاك كردن لكه با رنگ از هيچ گونه ماده حلّالي نبايد استعمال شود . • چرم , جير و نبوك در اتومبيل لباسشويي قابل شستشو نيست . • چرم به طور بي نقص ضد آب نيست . در صورتيكه چرم به صورت صد در صد ضد آب ساخته شود جزء خاصيت ارگانيك آن از دست مي‌رود . به اين ترتيب عمده چرم ها بر اثر برف و باران سيل آسا بلند بازه شايد زخم ببينند يا اين كه تغيير تحول نمايند . • در صورت تر آب شدن خرقه چرمي فورا آن را به چوب لباسي مطلوب معلق فرماييد و بگذاريد كه در دماي معمولي اتاق بدور از فروغ آفتاب و حرارت , كم آب شود . • در صورت كم آبي جنس چرم پس از كم آب شدن آب , جامه را درون يك كيسه نايلوني كه رخنه‌ كوچكي داراست قرار داده و حدود يك ربع نايلون دربردارنده خرقه را بغلتانيد و ماساژ دهيد . بي آبي چرم با اين فعاليت تا حد متعددي از بين خواهد رفت و بعداز چندبار استفاده ( پوشيدن ) به وضعيت در آغاز گشوده خواهد گشت . • با كشيدن برسي كه خيلي قابل انعطاف نباشد مي توان صورت ارگانيك جير و نبوك را به آن‌ها برگرداند . • گونه هاي رايحه و اسپري را مستقيماً روي چرم جير و نبوك نپاشيد . • از برخورد چرم با اشياي تيز و موفق جلوگيري نمائيد . • براي پيشگيري از چين و چروك شدن چرم از قرار دادن اشياي سنگمين درون آن دوري كنيد . • زماني كه از خرقه چرمي استفاده نمي‌كنيد آن را بر روي چوب لباسي دلخواه معلق كرده و كاور بكشيد بعد آن را در محلي بدور از رطوبت و گرما بگذاريد . هيچ زمان چرم را به طور تر يا اين كه مرطوب در كاور و كمدديواري قرار ندهيد . • هنگام خريد تلاش نمائيد لباسي گزينش نماييد كه ميزان بدن ( سايز ) شما باشد كوچك يا اين كه بزرگ بودن مقدار خرقه در بلند زمان سبب ساز از صورت افتادن آن خواهد شد . • به دليل رعايت مساله بهداشتي حلّال رنگ هاي مصرف شده در زمان ساخت چرم آب است , براي همين رنگ جامه هاي چرمي در قبال عرق شديد و سايش فراوان تن مقاوم نيست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۱:۵۰

نكات تكميلي كيف چرم در صورت آلوده شدن چرم , جهت چربي يا اين كه چرك زدايي اسفنج يا اين كه پارچه اي نمناك را به كف شامپوي طفل آغشته كرده و به ملايمت روي آن بكشيد . آن گاه تراز چرم را با پارچه منزه و قابل انعطاف كم آب نماييد . • براي پاك كردن لكه با رنگ از هيچ گونه ماده حلّالي نبايد استعمال شود . • چرم , جير و نبوك در اتومبيل لباسشويي قابل شستشو نيست . • چرم به طور بي نقص ضد آب نيست . در صورتيكه چرم به صورت صد در صد ضد آب ساخته شود جزء خاصيت ارگانيك آن از دست مي‌رود . به اين ترتيب عمده چرم ها بر اثر برف و باران سيل آسا بلند بازه شايد زخم ببينند يا اين كه تغيير تحول نمايند . • در صورت تر آب شدن خرقه چرمي فورا آن را به چوب لباسي مطلوب معلق فرماييد و بگذاريد كه در دماي معمولي اتاق بدور از فروغ آفتاب و حرارت , كم آب شود . • در صورت كم آبي جنس چرم پس از كم آب شدن آب , جامه را درون يك كيسه نايلوني كه رخنه‌ كوچكي داراست قرار داده و حدود يك ربع نايلون دربردارنده خرقه را بغلتانيد و ماساژ دهيد . بي آبي چرم با اين فعاليت تا حد متعددي از بين خواهد رفت و بعداز چندبار استفاده ( پوشيدن ) به وضعيت در آغاز گشوده خواهد گشت . • با كشيدن برسي كه خيلي قابل انعطاف نباشد مي توان صورت ارگانيك جير و نبوك را به آن‌ها برگرداند . • گونه هاي رايحه و اسپري را مستقيماً روي چرم جير و نبوك نپاشيد . • از برخورد چرم با اشياي تيز و موفق جلوگيري نمائيد . • براي پيشگيري از چين و چروك شدن چرم از قرار دادن اشياي سنگمين درون آن دوري كنيد . • زماني كه از خرقه چرمي استفاده نمي‌كنيد آن را بر روي چوب لباسي دلخواه معلق كرده و كاور بكشيد بعد آن را در محلي بدور از رطوبت و گرما بگذاريد . هيچ زمان چرم را به طور تر يا اين كه مرطوب در كاور و كمدديواري قرار ندهيد . • هنگام خريد تلاش نمائيد لباسي گزينش نماييد كه ميزان بدن ( سايز ) شما باشد كوچك يا اين كه بزرگ بودن مقدار خرقه در بلند زمان سبب ساز از صورت افتادن آن خواهد شد . • به دليل رعايت مساله بهداشتي حلّال رنگ هاي مصرف شده در زمان ساخت چرم آب است , براي همين رنگ جامه هاي چرمي در قبال عرق شديد و سايش فراوان تن مقاوم نيست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۲:۲۳

كيف چرم زنانه

به چه شكل از كفش جير , نبوك و اشبالت خويش حفظ كنيم؟ جير از لايه‌ي زيرين پوست حيوان به دست ميايد . نبوك از روي پوست حيوان كه گيسو روي آن مي رويد به دست ميايد . اشبالت نيز از لايه‌ي زيرين پوست گاو به دست مي آيد . جير , نبوك و اشبالت از چرم فول گرين ( چرمي كه لايه لايه نشده باشد ) نازك‌تر است , براين اساس مراقبت از آن مشكل‌تر است . اين چرم‌هاي پرزدار مستعد آلودگي و جذب گردوغبار مي‌باشند و براي مراقبت و پاك‌كردن آنان مي بايست نكاتي را رعايت فرماييد : 

از برس منحصر چرم‌هاي پرزدار استفاده فرماييد . براي پاك‌كردن آب و چربي روي كفش ابتدا با يك دستمال كم آب رطوبت آن را بگيريد بعد براي زدودن چربي روي آن پودر تالك ( از محتويات پودربچه ) بريزيد . براي كم آب كردن رطوبت كفش صرفا از هواي آزاد استفاده فرمائيد . صراحت دارد كه محصول ها چرمي تا حدودي ضدآب است اما كارايي نماييد با كفش چرم خويش زير باران نرويد و يا اين كه قبلي از رفتن به زير باران از اسپري ضدآب اختصاصي كفش‌چرم استفاده فرماييد . كفش چرم پرزدار خويش را بدور از آفتاب حفظ فرماييد . هر شش‌ماه يك‌بار از اسپري‌هاي منحصر جير و نبوك استفاده فرماييد . براي پاك‌كردن بعضا از لكه‌ها مثل لك خودكار از پاك‌كن‌هاي معمولي يا اين كه پاك‌كن منحصر به فرد جير استفاده فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۹:۲۹

كيف چرم

نگهداري و نظافت جير و نبوك مشكل است. اين دو معمولاً نازك تر از چرم بوده و مقاومت كمتري دارند.جير و نبوك براي خاك آلودگي و كثيف شدن استعداد زيادي دارند، شما مي توانيد هر شش ماه يك بار اين كالاها را پس از خاك گيري با برس نرم، با استفاده از اسپري هاي مخصوص جير و نبوك كاملا محافظت كنيد.1. توجه كنيد كه از برسهاي نرم ومخصوص براي نظافت جير استفاده كنيد. اين برس هم گرد گيري مي كند و هم ريز گردهاواجسام جا گرفته در لابه لاي پرزها را پاك مي كند.2. لكه چربي و روغن را با استفاده از پارچه خشك تميز كنيد. از شوينده هايي نظير شامپو مخصوص مبل چرمي مي توانيد استفاده كنيد.3. بعد از خشك شدن، جير را با برس به حالت اوليه برگردانيد. 4. لكه غذا و چربي را با استفاده از پارچه نمدار و پاك كننده مخصوص چرم پاك كنيد.5. در حالي كه محل پاك شده را با استفاده از سشوار خشك مي كنيد با برس چرم نيز آنجا را برس بزنيد .6. بعضي لكه ها با مداد پاك كن پاك مي شوند. پاك كن هاي مخصوص جير هم وجود دارد.7. بهتر است از حوله نرم براي گردگيري استفاده كنيد.8. جير را حتما در محلي دور از نور مستقيم آفتاب قرار دهيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۴:۲۱

كامل شدن چرم ( فنيشينگ ) : كيف چرم تكميل چرم صرفا يك رنگريزي معمولي مرحله چرم به مراد پوشاندن اشكالات يا اين كه ترميم خراشهاي مو جود در فيس چرم نيست . بلكه اين فعاليت ياري متعددي به تداوم و زيبايي چرم , مقاومت چرم درمقابل رطوبت , حلال ها , حرارت و سايش مي نمايد . علاوه بر اين ظواهر چرم ارگانيك مغاير چرم هاي سنتزي و پلاستيكي تماما يكنواخت نيست و اين دستور باعث مي گردد كه مصرف چرم در تهيه و تنظيم يك كالاي چرمي ارتقاء يابد البته كامل شدن چرم تا حدودي به يكنواخت نمودن رنگ مرحله و در فيض به كاهش ميزان مصرف چرم در تنظيم يك محصول چرمي امداد مي نمايد . مواد كامل شدن چرم : تركيباتي كه در سطح كامل شدن چرم به عمل مي‌روند زياد متنوع بوده و دربرگيرنده رنگدانه هاي خوب و معدني , رنگدانه هاي خوب قابل حل در حلال , رزين ها , واكس ها , نفوذ دهنده ها و غيره است . تركيبات و مورد ها استفاده از آن‌ها نسبت به گونه چرم متغير است و بستگي به دسته چرم و مصرف پاياني آن داراست . لايه هاي تشكيل دهنده كامل شدن چرم : سه لايه مهم عمليات رنگ كردن مرحله چرم به شرح پايين هست : 1 ) باتوم يا اين كه لايه زيرين : اولي لايه كامل شدن مي‌باشد كه رزينهاي مصرفي درين نصيب عموماً چسبناك بوده و سبب چسبيدن مرحله چرم به لايه بيس يا اين كه شالوده مي گردد . 2 ) بيس يا اين كه اساس : اين لايه كه عموماً 5 تا 8 توشه بر مرحله دايكر است اعمال مي گردد مطرح ترين لايه پرداخت هست و در واقع توليد رنگ مطلوب , زير دست مطلوب و پوشش عيوب مرحله چرم به وسيله اين تراز حاصل مي گردد . 3 ) تاپ يا اين كه لايه فوقاني : بعنوان لايه لاك شناخته ميشود . وظيفه اين لايه مراقبت از لايه بيس درمقابل سايش , جلوگيري از رنگ دهي چرم و توليد براقيت مطلوب هست . اشكال پرداخت چرم : 1 - پرداخت آنيليني : در اكثري مورد ها براي يكنواخت كردن , نگهداري و مقاومت چرم روي آن با فيلمي روشن پوشانده مي گردند و در فيض زيبايي ارگانيك چهره چرم تماما به چشم مي خورد . 2 - پرداخت مات و پيگمنتي : در‌اين مدل پرداخت جهت رنگ آميزي مرحله چرم از رنگدانه استفاده مي گردد در سود تراز فيس چرم كاملاً قابل مشاهده نميباشد . 3 - پرداخت نصفه انيلين 4 - پرداخت فانتزي 5 - پرداخت ورني 
لايه پرداخت چرم مي بايست دارنده خاصيت زير باشد : 1 - چسبندگي مناسب 2 - ثبات نوري شايان توجه 3 - خواص نرمي و كشساني دلخواه 4 - مقاوم برعليه سايش 5 - مقاوم درمقابل عرق كردن 6 - قابليت و امكان انعطاف پذيري 7 - مقاوم مقابل تغييرات دما

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۱:۰۷

اشبالت كيف چرم نوعي چرم گاوي است كه نصيب درخشان و صاف ان برداشته شده و به طور سطحي پرزدار پرداخت شده‌است . در واقع به مرحله زيرين پوست گاو اشبالت مي‌گويند . 
اشبالت ارگانيك دارنده تراز معمولا قطور و جنسي مضاعف سفت است كه با عمليات دباغي و رنگ اميزي در كارخانجات چرم سازي جلوه اي فراوان قشنگ به هم به آن طولاني تر شده‌است . 
در محصولاتي كه با اشبالت ساخته ميگردد ميتوان زيبايي و استحكام را با نيز در اختيار داشت . 
اشبالت كه به ان اشپالت نيز گفته مي شود در صنعت هاي كيف دوزي , چرم دوزي , كفش , مبل و صندلي و . . . . استفاده داراست . 
محافظت از محصول ها اشبالت و پاك كردن آن روش خاصي دارااست كه با استفاده از ان ميتوان برهه زماني زياد بيشتري از ان استفاد كرد و زيبايي محصول را هم نگه داشت .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۷:۰۹


كيف چرم زنانه
صادرات چرم گوسفندي منط كشور ايران به تركيه - صادرات چرم گوسفندي منط كشور‌ايران به تركيه چرم گوسفندي ايجاد كمپاني منط به خاطر كيفيت و طرح هايي كه دارااست مورد انتخابي خير براي صادرات توليدها كشور ايران به تركيه , روسيه , عراق , چين و چه بسا كشورهاي اروپايي است . كمپاني چرم منط شركتي است كه با حمايت كننده كارخانه آفتاب مشهد مقدس متنوع ترين و خاص ترين چرم هاي ارگانيك متعدد را ايجاد كرده و آن را به طور نپخته و چه بسا تبديل شده به محصولي خاص عرضه مي‌نمايد . از اشكال چرم هاي توليدي كمپاني منط مي شود به چرم هاي گوسفندي اشاره نمود . چرم گوسفندي كشور ايران در عالم و دنيا زبانزد است . كيفيتي كه دام گوسفند اهل ايران دارااست در هيچ كجاي ديگر يافت شدني نيست . از همين روي چرم گوسفندي جمهوري اسلامي ايران بيشتر از آنكه در درون كشور‌ايران مورد استفاده قرار گيرد به طور پوست , سالامبور , وت بلو , كراست و چرم فينيش شده صادرات مي‌شود . متاسفانه صادرات پوست گوسفند و فرآورده هاي نپخته نخستين آن در يك سري سال اخير و فقدان اعتنا اضطراري به صنعت چرم صدمات جبران ناپذيري به‌اين حوزه و اقتصاد مملكت وارد كرده كه بايستي اعتنا دور از شوخي به آن شود . 
بيشتر اشخاصي كه چرم صادر مي نمايند كمتر چشم اند كه بشود چرم گوسفندي طرح دار ساخت ولي كمپاني چرم منط جمهوري اسلامي ايران اين توانمندي را داراست كه خاص ترين چرم هاي بزي , گوسفندي و شتري طرح دار و چاپي را ساخت كرده و به فروش رساند . چرم هاي صادراتي كشور ايران مشتريان خير و خوبي در كشورهايي مانند تركيه , عراق , افغانستان , تايلند و چه بسا كشورهاي اروپايي مثل ايتاليا داراست . صادرات چرم آخري و خير مواد نخستين راهي است براي دستيابي به صلاح بيشتر و منفعت از توانمندي هاي داخلي . مطالب داراي ارتباط :

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۲:۳۸

كيف چرم
تنظيم كيف اداري چرم مردانه قانوني قهوه اي - تهيه و تنظيم كيف اداري چرم مردانه قانوني قهوه اي كيف اداري چرم مردانه قهوه اي رنگ يك محصول قانوني است . براي تنظيم و خريد اين كالا مي توان مركزها فروش داراي اعتبار را تعيين كرد . كيف اداري مردانه چرم يك محصول قانوني و كلاسيك بحساب ميايد . اكثر اوقات افرادي كه از اين كيف چرم مردانه استفاده مي نمايند دانشجو ها , اساتيد و مديران مي‌باشند . به نظر رنگ , رنگ هاي تيره براي مثال كيف هاي اداري قانوني مناسبتر است . اكثر اوقات مثال كيف هاي چرم ايجاد شده رنگ مشكي و قهوه اي دارا‌هستند . اين رنگ قهوه اي بعضي مواقع روشن و بعضا از وقت ها تيره است . كمپاني چرم منط از چرم هاي شتري مرغوب قهوه اي رنگ براي تهيه و تنظيم و ايجاد كيف هاي اداري مردانه استفاده مي نمايند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۴۳:۴۱

كيف چرم


پوست هاي چرم گوسفندي از نرمترين و لطيف ترين اشكال پوست هاي تزئيني مي باشند كه‌اين روز ها با استقبال بي نظيري از طرف مشتريان روبرو گرديده اند . كشور ايران اعم از كشورهايي ست كه شايسته ترين اشكال پوست هاي چرمي و اعم از گوسفندي را ايجاد و براي فروش در تراز مرز و بوم و چه بسا صادرات هم عرضه مي‌دارد . يكي جذاب ترين خصوصيت هاي پوستهاي تزئيني گوسفندي اهل ايران طرح هاي متنوع آنهاست كه با رنگهاي متعدد و صورت هاي متعدد به صورت ارگانيك در تراز پوست قابل مشاهده ميباشند , از اين رو , مشتريان به راحتي مي‌توانند طرحهاي مدنظر خويش را گزينش كنند . پوست هاي گوسفندي همچون ديگر پوستهاي چرم ارگانيك دارنده سورت بندي و جايگاه بندي كيفيت مي‌باشند كه A , + A , و B ايجاد و جهت خريد و فروش به بازار ارائه مي گردند . شايسته ترين جور آن‌ها دارنده كيفيت هاي A+ و A ميباشند فيس و پشت عمل هر دو مرغوب و رتبه يك هستند . موضوع شايان ذكر ديگر راجع به ارزش اين پوست هاي گوسفندي دكوري ست ; از‌آن‌جا‌كه اين محصول به طور بيشتر و بي واسطه از كارخانه تحويل ميشوند , به اين ترتيب قيمتهاي دلخواه , با صرفه و مقرون به صرفه اي دارا‌هستند . فعلا مارك چرم شروين ارائه دهنده زيباترين و متنوع ترين گونه هاي پوست هاي گوسفندي ارگانيك دكوري در سراسر ميهن به شمار مي‌رود , و براين اساس مشتريان در هر شهري كه باشند جهت خريد محدوديت نخواهند داشت . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]