خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۱:۵۳

كيف چرم

مگا گروه ساسيت صنعتي و گسترش بيان كرد كه خوشه چرم مگا در‌پي رفع محدوديت ها و توليد زيرساخت هاي بزرگ براي ايجاد يكدست و زنجيره اي توليدات چرمي در‌اين مرزوبوم است . 
با دقت به محدوديت محيط در خوشه هاي جان دار طبق پيش گويي هاي صورت گرفته ه اين خوشه ها در شهرهاي آندرا پرادش , بيهار , جامو و كشمير , هيماچال پرادش و راجستان ساخت شود چرا‌كه كه‌اين بخش ها از حيث نيروي فعاليت و دسترسي به مواد اول مطلوب است . 
انجام هر يك از اين پروژه ها ( ساخت خوشه ها ) به وسيله يك وسيله نقليه خاص SPV ) ) اجرا خواهد شد و دولت هند در اين مورد تا 70 % در مخارج ياري مالي خواهد كرد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۲:۳۵

كيف چرم
قيمت پوست گوساله از لحاظ چهره دقيق و ويژگيهاي دلخواه فيس ان است . از اين رو , محلول اهكي مورد استفاده نبايد چندان كار كشته باشد . ابتدا بايستي با قرار دادن پوست به بازه زماني 3تا 4روز در محلول اهكي است . درين روش , پوستها را به برهه زماني 2 روز در محلولي با غلظت ميانگين از سولفيد سديم و سولفيدرات سديم قرار مي دهند تا مواد از مرحله ان جدا شود . آنگاه , محلول جديد اي از اهك سواي افزودن مماده كاهنده تنظيم مي‌كنند و پوستهاي فارغ از موي را به بازه زماني 2 روز ديگر درين محلول قرار مي دهند . پوستي كه با اين روش بدست مي ايد . , تماما سواي گيسو مي‌باشد و براي مر حله هاي بعدي پوست پيرايياماده است . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]