خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۲:۰۴

چرم را مي توان

 از پوست هاي گوناگون حيواني از جمله گاو، بز، گوسفند، آلزايمر، شترمرغ و بسياري ديگر براي توليد انواع محصولات مانند لباس، مبلمان و كيف هاي دستي توليد كرد. انسان ها از زمان استفاده از چرم براي ايجاد اين محصولات با توجه به استحكام كششي بالا، خواص عايق بندي عالي، مقاومت بالا در برابر سوراخ كردن و بسياري از خواص شگفت انگيز چرمي استفاده كرده اند.
پس چگونه پنهان كردن حيوانات با استفاده هاي بسيار زياد به اين مواد شگفت انگيز تبديل مي شود؟ در اين مقاله ما قدم هايي را طي مي كنيم كه تانر ها از پنهان كردن حيوانات خام به چرم تبديل مي كنند كه مي تواند دو هفته يا بيشتر طول بكشد.
حفاظتگام اول، پس از برداشتن پوست از حيوانات متوفي، البته اين است كه از پنهان استفاده كنيد تا آن را از بين ببرد. اين مرحله، همچنين به عنوان درمان شناخته مي شود، مي تواند از طريق چندين روش مختلف مانند نشستن، خنك كردن يا استفاده از مواد شيميايي كه پنهان نگه داشته مي شود، انجام شود.
پخت
خيساندنپس از پنهان شدن، آن را بسيار خشك مي شود و همچنين مي تواند برخي از خاك يا نمك به آن متصل شود. براي مخلوط كردن دوباره آب آن چند ساعت تا چند روز در آب خيس مي شود. اين فرايند نه تنها اجازه مي دهد پنهان به rehydrate، بلكه آن را از هر نمك يا خاك كه در طول فرآيند پخت به آن متصل است شستشو.
لعابدر طول اين فرآيند پنهان ها به يك درام قرار مي گيرند و با محلول قليايي خيس مي شوند. با استفاده از دست و پا زدن، پوستر را در اطراف درام نفوذ مي كند تا راه حل قليايي نفوذ كند. هدف اصلي اين مرحله حذف اپيدرم ها، چربي ها و موها از پنهان شدن و ايجاد پنهان شدن به علت pH محلول مورد استفاده است.
خرد كردندر اين مرحله، پنهان از طريق يك ماشين كه ساخته شده است براي حذف هر گونه مواد زير جلدي از قسمت گوشت از پنهان منتقل مي شود.
تقسيم و Relimingپس از پنهان، تمام قسمت هاي مو و قطعات گوشتي برداشته شده است، به حداقل دو لايه تقسيم شده و سپس يك بار ديگر از طريق روند آهك به كار مي رود. فرايند ريزش مو انجام شده است تا پنهان را حتي بيشتر از حذف پروتئين از آن گسترش دهد.
49724688 - خز خرگوش حلق آويز در قلاب در مزرعه. كشش پوست
دلخواهاين اساسا يك فرايند شستشو است كه داراي دو هدف اصلي است:
براي حذف قليايي از پنهان كه در مرحله فرآيند آهك معرفي شد، باعث مي شود پنهان شدن باعث تورم شودبه آرامي PH پنهان را كاهش مي دهدنوشيدنهدف از اين مرحله اين است كه پنهان كردن پلاستيك را براي آماده شدن براي فرايند برنزه آماده كنيد. با استفاده از آنزيم ها، اين فرايند باعث مي شود پنهان نرم و صاف و در عين حال پاك كردن آن از پودر و هر پروتئين ناخواسته كه باقي مي ماند.
رطوبتدر طي اين مرحله مواد شوينده و حلال براي حذف چربي هاي طبيعي و روغن هاي باقي مانده استفاده مي شود تا در طول فرايند برنزه هيچ گونه مانعي براي پنهان شدن وجود نداشته باشد.
پيروزياسيد هاي سولفات و اسيد براي كاهش pH اسيد استفاده مي شود و باعث مي شود كه اسيدي تر به منظور نفوذ عامل هاي برنزه كمك كند.
برنزه كردناين يكي از مهمترين مراحل در پردازش چرم است. با استفاده از يكي از تكنيك هاي مختلف، پروتئين هاي پنهان خام به مواد پايدار تبديل مي شوند كه ناپديد نمي شوند. هنگامي كه چرم دباغي خشك مي شود، فرم انعطاف بيشتري به دست مي آورد.
براي رسيدن به اين فرآيند، پنهان به يك درام چرخشي براي خيساندن در مايع آفتاب قرار مي گيرد. هنگامي كه مايع برنزه به طور پراكنده نفوذ مي كند، PH درون درام به آرامي افزايش مي يابد تا از اسيديته اي كه در طول مرحله ترشي ايجاد مي شود خلاص شود.
برنزه كردن
بسته به استفاده نهايي چرم، مي توان از چندين راه حل برنزه استفاده كرد، از جمله:
راه حل هاي برنزه سازي معدني مانند كرومعصاره هاي گياهي مشتق شده از عصاره هاي گياهي براي ايجاد پوسته هاي قهوه اي ضخيمTanners روغن براي توليد پوست نرم كه مي تواند به موارد مد تبديل شودتقسيم و تراشيدنسپس يك دستگاه براي تجزيه پوست ضخيم به دو يا چند قطعه استفاده مي شود. لايه اي كه سطح دانه ندارد، به احتمال زياد به جامه تبديل خواهد شد.
پس از آن تقسيم شده است، يك روند دوم اصلاح انجام شده است به قطعه چرم ضخامت يكنواخت در سراسر.
خنثي سازيدر اين مرحله pH چرم به حالت خنثي 5-6.5 نزديك مي شود و براي برخي از مراحل نهايي مورد نياز براي پردازش چرم آماده مي شود.
رنگرزياين گام مهمي در تعيين ارزش چرم است. رنگ هاي خاصي به منظور استفاده از چرم و انواع رنگ هاي دلخواه مورد استفاده قرار مي گيرند. برخي از رنگ ها فقط بايد به سطح چرم اعمال شوند، در حالي كه ديگران بايد به طور كامل به لايه هاي عميق تر پنهان نفوذ كنند.
رنگرزي از چرم
Fatliquoringيكي ديگر از گام هاي مهم، fatlquoring رفع روغن و واكس به الياف چرم. اين چيزي است كه چرمي نرم و انعطاف پذير را حفظ مي كند، و احتمال ريزش آن كاهش مي يابد.
سامينگ و تنظيمدر طول اين فاز، مقدار زيادي از آب از چرم خارج مي شود. چرم نيز به منظور ايجاد دانه بيشتر صاف است.خشك كردنسپس چرم به سطح رطوبت حدود٪ 10 تا٪ 25 خشك مي شود. شايع ترين روش براي رسيدن به اين، drumming خشك ناميده مي شود كه اساسا چرم را با جدا كردن الياف، معمولا در داخل يك درام چرخشي، نرم تر مي كند.
به پايان رساندنمرحله نهايي پردازش چرم در اين مرحله، نقص قابل ملاحظه ثابت مي شود. به عنوان مثال، رنگ ها يكنواخت مي شوند، نقص دانه ها ثابت مي شود و يك پوشش محافظ براي دادن خواص سطح چرم مقاومت آب و مقاومت در برابر سايش قرار مي گيرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۸:۲۱

كيف چرم زنانه


مبلمان چرم لوكس و انعطاف پذير و قوي ترين مواد طبيعي شناخته شده به انسان است. در حالي كه چرم يك انتخاب محبوب در مبلمان است، بسياري از افراد از نمرات مختلف خود آگاه نيستند كه نشان دهنده كيفيت و دوام آن است. چهار نوع از چرم مورد استفاده در مبلمان وجود دارد: دانه كامل، دانه بالا، دانه تقسيم شده و دانه پيوندي. دانستن كيفيت اين نمرات در هنگام خريد مبلمان چرم بسيار مهم است.
دانه كامل
هنگامي كه پنهان از يك حيوان جدا مي شود، دو لايه پيدا مي شود: لايه بالا كه درجه بالاتر چرم و لايه ي پايين را توليد مي كند كه كيفيت پايين تر را توليد مي كند. دانه كامل يكي از دو درجه بالا از چرم است كه از لايه هاي بالا از پنهان گرفته شده است. اين چرم به عنوان ظريف و شيك شناخته شده است. --- به علت درجه بالا بودن دانه --- براي حذف نشانه ها مشروط نيست. چنين علامتي در چرم با كيفيت بالا باور دارد كه بافت و زيبايي مواد را افزايش مي دهد. دانه كامل گرانترين چرم است. اين مناسب براي يك خانواده با كودكان و / يا حيوانات خانگي نيست، كه در آن سخت يا غير ممكن است حذف نوشيدني و نوشيدني مواد غذايي، و همچنين خش، احتمال بيشتر رخ مي دهد.
گربه برتر
چرم بالاي دانه نيز از لايه بالاي پنهان مي آيد. اما بر خلاف چرم كامل دانه، آن را شسته شده و يا به طور ديگر پردازش براي حذف نشانه هاي طبيعي و نقص از چرم است. اين بسيار قوي و با دوام است. از لحاظ كيفيت، دومين بار پس از دانه كامل است. چرم دانه بالا گران است، و احساس راحتي و ظريف دارد. چرم چرمي كاملا چرمي، عاقلانه است كه از خريد آن هنگام دور شدن بچه ها و حيوانات خانگي جلوگيري شود و احتمالا خراشيدگي ها نيز ممكن است.
ذرت SPLIT
دانه هاي تقسيم شده، ساخته شده از لايه ي پايين پنهان، به عنوان دانه هاي بالا به عنوان قوي و يا با دوام نيست. همچنين داراي ظاهري بافتي از نمرات بهتر است. اما اين ارزان تر از پوست با كيفيت بالا است و بهترين چرم براي استفاده با بچه هاي كوچك و حيوانات خانگي است. گاهي اوقات با علامت گذاري مي شود تا كيفيت پوست را با كيفيت بالا تكرار كند. همچنين مي توان در قسمت هاي كمتر قابل مشاهده از مبلمان چرم مانند دو طرف و پشت استفاده كرد.
پوست چسبيده
چرم جيراني پايين ترين كيفيت چرم است. اين ساخته شده از چاقوهاي چرمي است كه با هم به هم متصل شده و به نظر مي رسد يك تكه چرمي است. اين قدرت و دوام از پوست هاي تك قطعه ندارد. و برخي از كارشناسان مبلمان توصيه مي كنند كه در همه آنها خريداري نشود.
احتياط
بعضي از محصولات به عنوان "چرم واقعي" توصيف مي شوند. با اين حال، ممكن است درست باشد آزمايش نزديك مي تواند نشان دهد كه طرف و پشت، بخش هاي كمتر قابل مشاهده، وينيل يا چرم است كه كاملا مطابقت ندارد. با گذشت زمان، چرم مي تواند خيس شود و وينيل شكننده مي شود. مراقب باشيد كه مبلمان چرم را از نور مستقيم خورشيد نگه داريد. اشعه ها مي توانند تغيير رنگ و يا محو شدن را ايجاد كنند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۳۶


چرم كمربند چرم مصنوعي كاملا مصنوعي نيست. چرم مصنوعي برخي از چرم ها را در آرايش مواد تشكيل مي دهد، اما به اندازه كافي به عنوان چرم واقعي يا واقعي در نظر گرفته نمي شود. انواع مختلف چرم مصنوعي مانند چرم واقعي وجود دارد.
نام هاي مشترك
چرم مصنوعي نام هاي مختلفي دارد كه اين بدان معني است كه چرم درست نيست. چرم مصنوعي، پوست چرمي، چرمي، چرم مصنوعي، چرم مصنوعي، چرمي و نواحه همه به چرم مصنوعي اشاره دارند.كيف زنانه چرم
مواد استفاده شده
پليمرهاي مختلف با چرم مخلوط مي شوند تا يك ماده شبيه چرم واقعي ايجاد شود. وينيل و يك نوع نرم كننده به داخل چرم تزريق مي شود تا يك ماده با دوام باقي بماند كه هنوز شبيه چرم است. مقدار پليمرهاي استفاده شده درجه را تعيين مي كند: پليمرهاي بيشتر استفاده مي شود، درجه پايين تر.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۵:۴۱

 با صندلي هاي خودرو چرميصندلي هاي خودروي چرمي اگر ميخواهيد برخي از كارهايتان را انجام دهيد، نبايد بيش از حد صندلي هاي ماشين چرمي باشد. شما مي توانيد چگونگي كسب كرسي هاي مناسب، جايي كه شما در جستجوي يك قرارداد هستيد و حتي چگونگي مراقبت از آنها را بيابيد. ادامه مطلب ...كيف پول
يكي از راه هاي اين نوع صندلي ماشين اين است كه فقط چرم را خريداري كنيد و خودتان را برش دهيد. چند گزينه متفاوت وجود دارد، اما اين يكي بيشترين پول را ذخيره مي كند. با اين حال، شما نمي توانيد با اين كار بي دقت باشيد و زمان زيادي براي كرسي هاي مجدد كابينت مي گيريد، بنابراين براي اين گزينه ايده خوبي نيست، مگر اينكه تجربه اي در اين زمينه داشته باشيد. با اين حال، اگر شما مايل به آن برويد، پس شما مي توانيد تمام ابزار لازم را آنلاين پيدا كنيد. از آنجاييكه اين يك تخصص تخصصي است، ابزارهاي گوناگون محلي ممكن است يك مشكل باشد.
گرفتن صندلي هاي ماشين چرمي مناسبصندلي هاي چرمي در خودرو اگر كار خود را انجام دهيد از اين سؤال خارج نيست، سپس ماشين خود را به فروشگاه خودروي داخل خودرو ببريد و اگر بخواهيد، مي توانيد كل ماشين را با چرم در داخل قرار دهيد، بنابراين مطمئن شويد كه شما اگر از ظاهر و احساس چرم لذت مي بريد، درباره آن صحبت كنيد. پوست هاي خودرو از مزاياي متفاوتي نسبت به ساير وسايل رختشويي خودرو مانند پارچه، پشم، وينيل و پلي استر برخوردار مي شوند.
چرم خودرو قادر است مايع را دفع كند و از لكه ها بهتر از ساير مواد ديگر مقاومت كند. آنها نيز راحت تر و آسان تر براي تميز كردن و نگهداري هستند. به طور خلاصه، شما هرگز نميتوانيد در انتخاب چرم خودرو بيش از ساير اثاثه يا لوازم داخلي خودرو اشتباه نكنيد.
راه هاي مختلفي براي مراقبت از كرسي هاي ماشين چرم وجود دارد. آنها به طور مرتب آنها را به شكل خوبي نگه مي دارد، اما آگاه باشيد كه شما قادر به استفاده از ماشين چند ساعت پس از آن در حالي كه لهستاني جذب مي شود و بوي ماشين را نفوذ مي كند. زمانيكه شما نيازي به استفاده از ماشين نخواهيد داشت، انتخاب كنيد، و در صورت امكان، پنجره ها را تا حدي باز كنيد تا اجازه دهيد ماشين در طول و پس از پرداخت هوا. فقط با استفاده از جلا و پاكسازي با كيفيت خوب كه به طور خاص براي چرم خودرو طراحي شده است؛ اطمينان حاصل كنيد كه در استفاده از پاك كننده ها روي بطري ها هيچ هشداري وجود ندارد.
گزينه هاي صندلي چرميكي از چيزهايي كه هنگام سفارش صندلي هاي ماشين چرم (و يا چرم براي صندلي هاي موجود در روكش) فكر مي كنم رنگ است. به عنوان مثال، پوست هاي رنگي رنگي بسيار راحت تر و قابل توجه تر از پوست هاي تيره رنگ مي شوند، بنابراين اگر بچه ها داريد، هميشه احتمال نوشيدن آب آشاميدني وجود دارد كه مي تواند چرم را رنگ كند. چرم سبك رنگي همچنين نشان مي دهد كه خاك و ساير علامت ها خيلي بيشتر از چرم تيره است، و شما ممكن است نياز به تميز كردن رنگ هاي روشن رنگي بيشتر در نتيجه داشته باشيد. در هر صورت، مطمئن شويد كه قيمت گزينه هاي مختلفي را كه علاقه مند به آن هستيد به عنوان يك نوع چرم ممكن است بسيار گران تر از ديگري باشد. اما اگر بر روي يك رنگ تنظيم شده باشيد، ممكن است انتخابي براي پرداخت حق بيمه وجود نداشته باشد.
در حال حاضر تصور كنيد يك ماشين سياه و سفيد با رنگ هاي چرمي سياه و يا رنگي در روز تابستان گرم است كه ساعت ها تحت نور خورشيد با پنجره ها بسته شده است. احتمالا شما در حال شك كردن به ماشين در حالي كه شلوار كمك داريد، به شما كمك مي كنيم كه در معرض ابتلا به سوختگي درجه يك ران در معرض ران قرار بگيريد. اگر چه به طور موقت با قرار دادن حوله يا پتو در صندلي ها اين مشكل مي تواند به شدت جلوگيري شود، شما آن را كمي مشكل مي كنيد. در عوض، نشستن روي صندلي هاي خودروي چرمي در يك روز سرد زمستاني سرد شباهت زيادي به نشستن بر روي يك بلوك يخ دارد، اما واقعا مسئله اي نيست كه در لباس گرم زمستاني مناسب باشد. اما اين نيز دليل ديگري است كه چرا بسياري از توليدكنندگان خودرو به عنوان يك گزينه براي گرمكن صندلي ارائه مي دهند. از سوي ديگر وب سايت هاي چرمي ادعا شده است كه اين "مشكل داغ و سرد" به دليل اين واقعيت است كه چرم پارچه اي تنفس نيست. اين دقيقا حرف نادرست است
چرم ذاتا تنفس است و اين به ويژه در مورد چرم هاي با كيفيت بالا با كيفيت بالا مانند چرم Nappa كه چرم كامل چرمي است كه بوجود نيامده، اصلاح شده يا درمان نشده است تا نقايص را در چرم حذف كند. فرايند برنزه سازي ويژه پوست چرم هاي با كيفيت بالا را به چرم هاي مخملي نرم مي بخشد كه هر دو بسيار تنفس و با دوام است. اين كمبودهاي پوستي با نقص هايي است كه بوسيله بوينگ برداشته شده و با پوشش ضخيم رنگدانه و با الگوهاي چرمي برجسته ساخته شده است كه اكثريت قريب به اتفاق صندلي هاي خودروي چرمي را ارائه مي دهند كه توانايي نفوذ ذاتي آنها را تا حد زيادي كاهش مي دهد. روند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۴:۱۲

تميز كردن چرمتعدادي كيف پول از محصولات به طور خاص براي تميز كردن محصولات چرمي وجود دارد. اين محصولات مي توانند بسياري از لكه ها بدون آسيب رساندن به چرم را حذف كنند. با اين حال، قبل از استفاده از محصول در يك سطح قابل مشاهده، مي توانيد يك تست نقطه انجام دهيد. اطمينان حاصل كنيد كه دستورالعمل ها را به طور كامل بخوانيد و به دقت آنها را دنبال كنيد تا اطمينان حاصل كنيد كه كت خود را صدمه نديديد. اگر لكه سخت باشد، ممكن است اين فرآيند چندين بار تكرار شود.
برخي از لكه ها ممكن است با تميزكننده چرم تجاري كنار بيايند. نمك جاده به راحتي با يك راه حل كه قسمت سركه سركه سفيد و آب است، برداشته مي شود. لكه هاي جوهر را مي توان با لهستاني ناشتا غير استون برداشته و برخي از لكه هاي سخت را مي توان با استفاده از اسپري هاي اسپري يا خمير دندان ايروئيد حذف كرد. اگر محصول تجاري كار نمي كند، اين گزينه ها ممكن است قادر به حذف لكه ها باشند.
تهويه كت چرميشرايط آب و هوايي و محيط زيست مي تواند بر روي ژاكت شما سخت باشد. تهويه مطبوع به محافظت از ژاكت از عناصر كمك مي كند. استفاده از يك تهويه چرمي براي نگه داشتن ژاكت از خشك شدن. چرم خشك تمايل به ترك و پوشيدن دارد. اگر چرم صاف باشد، مي توانيد از لهستاني چرمي استفاده كنيد تا آن را درخشش دهيد. از آنجا كه چرم لهستاني مي تواند چرم را رنگ كرده و تغيير رنگ دهد، قبل از اعمال پوشش بيروني كل جوراب، آزمايش تكه اي انجام مي شود.
كت خود را به درستي ببنديدمناسب كت و شلوار كت چرم شما مي خواهيد از چرم در چمدان خود اجتناب كنيد، به همين دليل است كه شما بايد لباس خود را بر روي يك چاقوي گسترده اي بپوشانيد. از آنجا كه چرم طبيعي است، بايد در يك محيط خشك نفس بكشد. پوشش ژاكت خود را در يك پوشش پلاستيكي پوشش ندهيد. اگر قصد داريد پوشش ژاكت را از كيسه ي پوشاك نايلون استفاده كنيد.
اگر ژاكت مرطوب يا مرطوب باشد، ژاكت را بپوشانيد، در دماي اتاق، خشك شود. قبل از حلق آويز يك ژاكت مرطوب، اطمينان حاصل كنيد كه جيب خالي است و ژاكت نزديك يك منبع مستقيم گرما قرار نمي گيرد. پس از خشك شدن، شرايط ژاكت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۶:۰۱

لذت خريد آسان، سريع و مطمئن در فروشگاه اينترنتي نوزده / ۱۹

فروشگاه اينترنتي نوزده يك وب‌سايت اينترنتي است كه زيرساختي مناسب، كاربرپسند و مطمئن براي يك خريد آسان و لذت بخش را فراهم مي‌كند. اين فروشگاه، هم‌چون يك مركز خريد معتبر و مطمئن، طيف وسيعي از كالاها و محصولات در سه دسته بندي چرم طبيعي، زيورآلات و محصولات بهداشتي را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

سادگي و گستردگي خريد در دنياي مدرن امروز به شما اين امكان را مي‌دهد كه در آسايش كامل و بدون اين كه زمان با ارزش خود را در ترافيك و مسيرهاي طولاني تلف كنيد، خريدي آسان انجام دهيد. در فروشگاه ۱۹ ( فروشگاه ۱۹ ) ، به سادگي و با فراغ بال مي‌توانيد كالاهاي گوناگوني از قبيل زيورآلات نقره، محصولات چرم طبيعي و محصولات بهداشتي را ببنيد، بررسي كنيد و تنها با چند كليك ساده، انتخاب خود را با روشي آسان و مطمئن خريداري نمائيد.

شما مي‌توانيد با استفاده از تلفن همراه يا تبلت خود در گوشه‌اي امن و راحت و در كم‌ترين زمان ممكن، سفارش خود را ثبت و نهايي كنيد. درضمن، مي‌توانيد يكي از روش‌هاي مختلف پرداخت كه متناسب با امكان شما است را انتخاب نمائيد. اطمينان داشته باشيد كه در فروشگاه اينترنتي نوزده، پرداخت آنلاين وجه از طريق درگاه‌هاي اختصاصي و ايمن بانك‌هاي معتبر انجام مي‌پذيرد.

 

[caption id="attachment_3326" align="alignnone" width="800"]لذت خريد آسان، سريع و مطمئن در فروشگاه اينترنتي نوزده / 19 لذت خريد آسان، سريع و مطمئن در فروشگاه اينترنتي نوزده / ۱۹[/caption]

چرا مي‌توانيد به نوزده اعتماد كنيد؟!

فروشگاه اينترنتي نوزده ( فروشگاه اينترنتي ۱۹ )، اصالت و كيفيت كالاهاي خود را تضمين كرده و خود را به ارائه‌ي بهترين خدمات و مناسب ترين قيمت متعهد مي‌داند. از اين رو، تمام اجناس موجود در اين فروشگاه، از بهترين برندها و توليد كنندگان يا وارد كنندگان نام آشنا، خوش نام و با سابقه تامين مي شود كه با دقت بالايي انتخاب شده‌اند. فروشگاه اينترنتي نوزده، همچنين ضمانت سلامت كالا و ارائه‌ي گارانتي معتبر را از تعهدات هميشگي خود مي‌داند.

كالاهاي خريداري شده از اين فروشگاه در اسرع وقت و با مطمئن‌ترين روش‌ها ارسال مي شود و در زمان مقرر به دست خريداران عزيز خواهد رسيد. علاوه بر اين، سايت نوزده ( سايت ۱۹ ) با ارائه‌ي تخفيف‌هاي دوره‌اي و قابل قبول، سهم كوچكي در شادي‌هاي شما خواهد داشت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۲:۰۵

در اين مقاله قصد داريم ابتدا به چند نكته در مورد صنعت چرم بپردازيم و در ادامه بيشتر در مورد انواع چرم حيواني از جمله چرم شتر صحبت كنيم. چرم ، كالايي است كه از دباغي كردن پوست حيوانات مختلف از جمله گاو، شتر و گوسفند به دست مي‌آيد. دباغي فرآيندي است كه طي آن پوست از جنسي طبيعي با قابليت فساد پذيري به جنسي مصنوعي با دوام و غير قابل فساد براي استفاده در توليد انواع كيف چرم ، پوشاك، مبلمان، لوازم خودرو و ساير اقلام تبديل مي‌شود. اين صنعت تاريخي از گذشته‌ي دور از تركيب چوب و چرم وسايل و محصولاتي بديع و فناورانه توليد مي‌شده است. در عين حال نكته قابل توجه اين‌جاست كه بين صنعت چرم و صنعت خز تمايز مهمي وجود دارد. مواد خامي كه در هر كدام از اين صنايع مورد استفاده قرار مي‌گيرد، نشان دهنده اين تمايز است. در توليد مرغوب ترين چرم مواد خامي مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه در واقع همان پوست است، از صنعت توليد گوشت به دست مي‌آيد و در واقع محصول فرعي فرآيند توليد گوشت است و به همين دليل گوشت اينجا ارزش بيشتري نسبت به چرم پيدا مي‌كند. اما در توليد خز در واقع اين گوشت است كه در رده‌ي دوم قرار مي‌گيرد، اين بدان معنا است كه در توليد خز، حيوانات را به خاطر استفاده از پشم‌شان جهت توليد خز كشتار مي‌كنند و در كنار آن از گوشت آن‌ها هم جهت تأمين نيازهاي گوشتي بهره مي‌برند، اما هدف اصلي در اينجا نه گوشت كه خز است. زماني كه حيوانات تاكسيدرمي مي‌شوند به راحتي مي‌توان از پوست آن‌ها استفاده كرد هر چند كه نبايد اين نكته را فراموش كرد كه تاكسيدرمي بيشتر براي استفاده از سر و گردن و پشت حيوانات تاكسيدرمي شده صورت مي‌گيرد. پوست حيوانات به دليل چسبندگي‌شان در صنايع توليد چسب و هم چنين توليد ژلاتين مورد استفاده قرار مي‌گيرند. توليد چرم صنعت پر سودي است و از طرق مختلف مي‌توان آن را تهيه كرد.

[caption id="attachment_3305" align="alignnone" width="800"] آيا در صنعت چرم ، چرم شتر مرغوب ترين چرم هاست؟[/caption]

انواع چرم حيواني

به چرمي كه از پوست حيوانات نظير گوسفند، بز، گاو، شتر به دست مي‌آيد، چرم حيواني مي‌گويند.

چرم گوسفند چرم زيبا، مقرون به صرفه و با كيفيت و دوامي است، بسيار پر سود است و به لحاظ ريالي ارزش فراواني دارد.

چرم گاو بسيار مقاوم و محكم است. اين چرم بسيار سنگين تر از چرم بزي‌ست و از سنگين‌ترين چرم‌هاست. سطح اين چرم نرم، ظريف، درخشنده و انعطاف پذير است و به خاطر فرم پذيري ذاتي‌اش براي پوشاك بسيار مناسب است. توليد چرم گاو از زمان‌هاي بسيار دور به روش‌هاي سنتي مرسوم بوده است، امروزه هم در كنار روش‌هاي مدرن، روش‌هاي سنتي همچنان وجود دارد.

چرم بز به دليل داشتن لانولين، نرم‌تر، كشسان‌تر و در نتيجه با دوام‌تر ازچرم گاو است. اين چرم حالت استريچ دارد و در برابر نفوذ آب مقاوم است، بسيار گرم است و قابليت تنفس دارد و به همين علت براي توليد

پوشيدني‌ها مناسب است.

[caption id="attachment_3306" align="alignnone" width="800"] آيا در صنعت چرم ، چرم شتر مرغوب ترين چرم هاست؟[/caption]

چرم شتر كه مرغوب ترين چرم حيواني به حساب مي آيد به داشتن خاصيت كشساني بالا و استحكام شناخته مي شود. اين چرم بادوام و نرم است و استقبال جهاني از آن روز به روز در حال افزايش است. چرم شتر به طور طبيعي بسيار با دوام‌تر، انعطاف پذيرتر و مقاوم‌تر از چرم گاو است و اليافي تا ده برابر متراكم‌تر دارد. به طور كلي چرم شتر براي دوخت انواع كيف، كفش، جاكارتي، جاكليدي و ... مناسب مي‌باشند. همچنين به خاطر مقاومت توام با استحكام داراي كاربردهايي در برخي صنايع است. در ادامه به صورت مختصر درباره انواع چرم شتر مي خوانيد:

اين نوع چرم از فرآيند دباغي بر روي پوست گردن شتر توليد مي شود و راه تشخيص اين چرم وجود خطوط موازي مي باشد.

اشبالت از لايه هاي زيرين چرم هاي اصطلاحا سنگين توليد مي شود كه د ردو حالت ساده و يا داراي طرح جهت مصرف توليد مي شود.

اين چرم از پرداخت سطوح و ظاهر چرم در انتهاي پروسه دباغي توليد مي شود. چرم هورس ضد آب به دليل كيفيت و كارايي، مرغوب ترين چرم شتري محسوب مي شود به همين سبب صادرات بالايي در صنعت چرم را به خود اختصاص مي دهد. نرمي و رخ زيباي اين چرم علاقمندان و مشتريان بالقوه زيادي را به خود جلب كرده است.

سطح صاف و يكدست و براق از ويژگي هاي چرم شتر لاگوانا مي باشد. راه تشخيص اين چرم از نمونه چرم گاو وجود دانه هاي بسيار ريز در سطح چرم شتر است.

به سبب قابليت هاي بي نظير چرم شتر، اين محصول براي توليد انواع كيف چرم و كفش و پوشاك مناسب است و ويژگي هاي متمايز اين چرم موجب گسترش روزافزون توليدات چرم شتر در تمامي زمينه ها است. اگر تمايل داريد با محصولات چرم طبيعي متفاوت و منحصر به فرد باشيد، براي خريد محصولات توليدي با چرم شتر درنگ نكنيد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۰:۵۴

اين زن ايراني باني خريد كيف پول چرم صنعت آزارنده رشد چرم تمساح است/ Animal-Rights-Watch-ARW-6252ديده بان حقوق حيوانات: در قوانيني كه بر مغاير تمام كشورهاي جهان، در كشور‌ايران حمايت از حيوان‌ها تنها به سگ و گربه هاي شهري ختم مي شود، مزارع ايجاد پوست در بي صدا حاميان حيوان ها درگير انجام شنيع ترين خوي با حيواناتند . در شرايطي كه از يك سو طبق فتواي مراجع تقليد به كارگيري از پوست حيوانات حرام گوشتي كه ذبح نشده اند حرام هست و از ديگر سو با ذبح سوسمار، پوست زيرين بدن قابليت فروش نخواهد داشت بايد روئت كرد چه رخدادهايي فارغ از اعلان رسمي در اين مزارع آزارنده انجام مي شود . با اعتنا به بضاعت و توان بضاعت زيست اين حيوان در زيستگاه هاي ايران، معين نميباشد در رخ رهاسازي عمدي يا اين كه اتفاقي يك جفت از اين حيوان‌ها مي بايست در انتظار چه عواقبي بود . 
به گزارش مجله مهر م‍ژگان روستايي احتمال دارد عجيب‌ترين شغل ايران را براي يك زن داشته باشد: رويش كروكوديل در مزرعه شخصي! وي كه اولي محموله كروكوديل كشور‌ايران را وارد كرده كارش را از سال ۸۹ رسما كليد زده و اكنون هر روز صبحش را با ۳۵ كروكوديل والا و كوچك شروع مينمايد . 
خودش مي‌گويد: «كروكوديل‌ها در عين خشونت، زياد آرام، صبور، دوست‌داشتني و فراوان عاقل مي باشند . هنگامي با آنها عمل و كنارشان معاش ميكنيد متوجه مي‌شويد كه چقدر آن‌ها برعكس مغز كوچك‌شان عاقل و باذكاوت مي باشند . كروكوديل‌ها تا هنگامي كه موضوع آزار قرار نگيرند و كسي پا به قلمروشان نگذارد هيچ آزاري ندارند . هنگامي كه سير مي باشند هيچ چيزي نمي خورند البته در صورتي در اين شرايط نيز زمينه آزار قرار گيرند به شخص آزاردهنده تنها حمله مينمايند و ممكن هست فرد دچار انقطاع عضو شود ولي او را نمي خورند .» 
عمل كردن با اين كروكوديل‌ها از زماني انگيزه مژگان روستايي شد كه تصميم گرفت كاري داراي ربط با فن تحصيلي اش دست و پا نمايد . وي در رشته جان دار شناسي تحصيل كرده بود و دنبال تازه آري بود و چه نوآوري‌اي خوب تر از پرورش كروكوديل؟ وحشي‌هاي كوچكي كه تا پيش از آن پايشان به ايران گشوده نشده بود! مژگان روستايي مي‌گويد: «براي استارت فعاليت و گرفتن جواز از شيلات ايران شروع كرديم و توانستيم موافقت اول را بگيريم و سپس دامپروري و سپس به اداره زيست محيطي مراجعه كرديم، براي به چنگ آوردن پروانه فعاليت .» 
اما در هيچ كدام از ادارات كشور‌ايران قانوني براي واردات كروكوديل وجود نداشت و تلاش‌هاي مژگان روستايي عذر اي شد تا براي اولين توشه آيين نامه‌هايي براي اين كار نوشته شود . با اين اكانت وي قادر است مدعي باشد كه سنگ بناي رويش كروكوديل در كشور ايران را يك تنه گذارده مي‌باشد . ولي سختي كار وي هنگامي بخش اعظم شد كه خيلي از ايرلاين‌ها قبول نمي‌كردند مسافران خطرناكي مثل كروكوديل‌ها داشته باشند . بدين ترتيب واردات كروكوديل هم با دردسر انجام شد . مژگان روستايي يك لقب او‌لين ديگر را نيز براي خويش كسب كرده: اولي ساخت كننده چرم كروكوديل در ايران . وي به حافظه مراقبت از كروكوديل‌ها ناچار به ترك تهران و زندگي در قشم گرديده ميباشد زيرا هواي پايتخت براي كروكوديل‌ها متعددي خشك و خنك مي باشد . 
منبع: خبرنامه مهر

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۹:۵۸

چرم مار اصل چه خصوصيت هايي دارد؟ كيف اداري از كجا اصل بودن يا اين كه نبودن آن را تشخيص دهيم؟ كيف پول راس خريد و فروش اين پوست ها كدام شهرهاست؟ پوست چرم مار اصل از پاراگراف شيك ترين و زيباترين گونه هاي پوست هايي ست كه اين روزها براي ايجاد توليدها گران قيمت و ديدني به كار مي رود . به عنوان نمونه براي توليد فريم گوشي تلفن يار يا تنظيم كيف و كفش هاي مجلسي پوست مار اصل قسمتي از زيباترين تعيين ها به شمار مي آيد . البته يك عدد از دغدغه هاي حساس مشتريان اين پوست هاي چرمي اينست كه چطور تشخيص دهيم كه پوستي كه خريداري مي كنيم اصل مي باشد يا خير؛ بهترين راهكار آنست كه از مراكز مطمئن و قابل اعتماد خريد انجام گيرد و به فروشنده و كسي كه اصطلاحا متخصص در اين مورد ميباشد اعتماد كنيم . ولي راه و روش هاي ديگري نيز وجود دارد؛ از گزاره چك فلس هاي پوست مار، ارزيابي قسمت پشت چرم؛ كه در واقع در شرايطي كه چرم فلس فلس باشد، يكي از نشانه هاي اصل بودن آنست؛ چرا كه در حالتي‌كه به عنوان مثال بر روي پوست گاوي چاپ زده شده باشد، اين حالت به وجود نمي آيد . همچنين، براي اين كه كيفيت پوست مار را بخواهيد ارزيابي كنيد، ميزان انعطاف پذيري را را بسنجيد! در حالتي كه به طور كامل انعطاف پذير بود و در واقع حالت آسيب پذير نداشت، پوست نيكي ست و مي توان از آن براي ايجاد توليد ها متعدد سود گرفت . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۱۸:۵۷

كوتاه درباره چرم شتر و تاريخچه توليد چرم در ايران

 

در چند خطي كه در ادامه مي خوانيد، چند جمله درباره چرم شتر و به صورت مختصر در مورد تاريخچه توليد چرم در ايران نوشته ايم.

 

توليد چرم شتر در ايران

هر چند كه در ايران دسترسي به شتر به اندازه‌ي هند و امارات متحده‌ي عربي آسان نيست، اما در ايران هم چرم شتر در زمره‌ي بهترين چرم‌هاست و محصولات دوخته شده از آن كيفيتي بالايي دارند. همچنين اين چرم به صورت خام به ديگر نقاط جهان صادر مي‌شود. مجموعه كارخانه چرم آفتاب و شركت چرم مَنظِ در مشهد توليدكننده اين چرم در ايران، تجربه ارزنده اي در توليد چرم شتر دارد و محصولاتي با رنگ‌هاي جذاب و طراحي به روز عرضه مي كند.

اگر نمي دانيد چرم شتر چيست و چرم شتر چه ويژگي هايي دارد ، چرمي است از نوع چرم هاي سنگين كه اليافي تا ۱۰ برابر متراكم تر از الياف ساير چرم ها دارد و به همين خاطر از باكيفيت‌ترين و ماندگارترين چرم‌هاي حيواني ست. طرح و رنگ خاص و متمايز اين چرم به صورت روزافزون مورد استقبال طراحان كفش و كيف چرم و مشتريان قرار مي گيرد و به زودي جايگاه ويژه اي در محصولات چرم طبيعي خواهد داشت. اما صنعت چرم چطور به اين جايگاه دست يافت.

[caption id="attachment_3298" align="alignnone" width="800"] كوتاه درباره چرم شتر و تاريخچه توليد چرم در ايران[/caption]

تاريخچه توليد چرم در ايران

از رشيدالدين فضل‌الله همداني در دوره‌هاي پس از هجوم مغولان، يادداشت‌هايي به جا مانده است كه نشان مي‌دهد توليد چرم و پوست در ايران رايج و بسيار زبانزد بوده است، همچنين اين يادداشت‌ها نشان مي‌دهد كه شهرهايي مانند تبريز و مشهد در پيشبرد اين توليدات تاثيرگذار بوده‌اند. در سده هاي اخير، چرم همدان نيز، نقش مهمي در صنعت چرم ايران ايفا مي‌كرده است، و به همين جهت روزگاري همدان به مركز دباغي چرم تبديل شده بود. در برخي از سفرنامه ها ، از همدان با عنوان شهر دباغخانه ها ياد مي شود. امير كبير صدر اعظم ناصرالدين شاه قاجار در سال ۱۲۶۷ در كنار ديگر آثار و صنايعي كه به نمايشگاهي در لندن مي‌فرستد چرم ايران را هم جاي مي‌دهد. در دوره‌ي قاجار همچنين انواع كيف چرم از جمله كالاهاي صادراتي به كشورهاي بزرگ و مهمي همچون هند، روسيه و امپراتوري عثماني بوده است. در اين دوران و دوره‌هاي پس از آن در كنار شهر همدان، تبريز و مشهد هم نقش به سزايي در رشد و رونق اين صنعت پر سود داشته‌اند. به طوري كه اولين كارخانه‌ي توليد چرم در ايران كه در سال ۱۳۰۸ در تبريز افتتاح شد. پس از آن شهرهاي مشهد، اصفهان و تهران هم كارخانه‌هايي را بنا نهادند.

[caption id="attachment_3299" align="alignnone" width="800"]درباره چرم شتر و تاريخچه توليد چرم در ايران درباره چرم شتر و تاريخچه توليد چرم در ايران[/caption]

همانطور كه پيشتر اشاره شد، چرم سازي به دو صورت سنتي و مدرن صورت مي‌گيرد. اولين كارخانه‌ي پيشرفته و مدرن در توليد چرم در همدان و توسط اردشير يگانگي در سال ۱۳۱۱ افتتاح شد و چرم سازي در قالب يك صنعت همزمان با افتتاح اين كارخانه در همدان شكل گرفت. با افتتاح اين كارخانه، صنعت چرم به گسترش چشگيري دست يافت به طوري كه ۱۱ سال بعد يعني در سال ۱۳۲۲ ايران صاحب ۲۲ كارخانه‌ي توليد چرم بود.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]