خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
چرم ارگانيك كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۳:۵۴

چرم ارگانيك از دباغي پوست نپخته جانوراني مثل گاو به‌ دست مي آيد . گونه هاي چرم طبيعي با دقت به منشأ آن به دسته هاي حيواني، انساني، گياهي تقسيم مي شود . 
كيف پول چرم
چرم طبيعي چرم طبيعي از دباغي پوست خام جانوراني مثل گاو، گوسفند، شترمرغ، كروكوديل، مار و … به‌دست مي آيد . دباغي به فرآيندي اطلاق مي شود كه طي آن پوست فسادپذير حيوان ها را در مواد شيميايي و گياهي متفاوتي مي خيسانند تا دوام بيابد . در سود پوست به يك مادهٔ طبيعي پايدار، دايمي و انعطاف‌پذير براي كاربردهاي گوناگون تبديل مي شود .دباغي چرم طبيعي در مراكش انواع چرم طبيعي چرم را از نگرش كلي به دو مدل ي طبيعي و تصنعي و مصنوعي مي بضاعت تقسيم چرم طبيعيكرد . انواع چرم طبيعي با دقت به منشأ آن به گونه هاي ذيل تقسيم مي شود: 

چرم حيواني:چرم ارگانيك از پوست حيوانات اين گونه از چرم طبيعي از پوست حيوان ها به دست مي آيد . اين حيوان مي‌تواند: گوسفند، گاو، بز، شترمرغ، مار و … باشد .
چرم انساني: اين بخش مخصوص اعضاي طلايي ميباشد . چرم گياهي:چرم طبيعي گياهي چرم طبيعي گياهي با استعمال از تانن (از ريشه ي tanning به معناي دباغي) و ساير عناصري كه در پوست تنه و ميوه بعضي درختان (مانند مازو) يافت مي‌شوند، تنظيم مي گردد . اين جور چرم طبيعي، انعطاف‌پذير بوده و رنگ آن قهوه‌اي‌ست؛ كه مقدار رنگش به مخلوط شيميايي و رنگ پوست بازمي‌گردد . 
چرم ارگانيك گياهي در آب پايدار نيست؛ بي‌رنگ ميشود . اگر پس از تر شدن، خشكش كنيد، چروك گشته و از انعطاف‌پذيري و نرمي‌اش كاسته خواهد شد . در آب گرم، شدت چروك شدنش بيش‌تر ميباشد و تقريباً شبيه ژلاتين مي‌شود . علاوه بر اين‌كه محكم شده و احتمالاً آسيب پذير هم مي شود . چرم جوشانده نمونه‌اي مي‌باشد از چرمي كه با قرار به دست آوردن در آب داغ، شناور شده و سفت مي گردد . اين واقعه در موم جوشانده و مواد شبيه هم صورت ميدهد . 
در تاريخ گهگاه پس از فعاليت محكم كردنش، از آن در زره‌ها و هم‌چنين در اتصال كتاب‌ها نيز استعمال مي‌ شده مي‌باشد . اين گونه چرم طبيعي، فقط مدل چرم هست كه در حكاكي و قالب‌گيري چرم مي تواند مناسب باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: كيف پول،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]