خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
معرفي چرم كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۰۴:۲۴

معرفي چرم  با ارائه مطالبي در مسئله چرم به شما يوزرها ياري خواهد كرد تا براي گزينش چرم موضوع نيازخود و حتي افرادي كه ميخواهند در قضيه چرم اطلاعاتي داشته باشند مطالبي را ارايه مي كنم و در اين بخش ما معرفي چرم را براي شما كاربران متشخص در حيث داريم . 
چرم، جنسي مي‌باشد كه در دباغي پوست نپخته جانوران، به‌ويژه گاو به‌دست ميايد مراحل دباغي، پوست فسادپذير را به يك ماده ارگانيك پايدار، دايمي و انعطاف‌پذير براي كاربردهاي گوناگون تبديل ميكند . چرم در تلفيق با چوب، پايه فناوري باستانيان را صورت مي‌داده است . صنعت چرم و صنعت خز با نيز متفاوت‌اند . اين تفاوت از اهميت مواد نپخته قضيه استعمال در هر كدام پيداست مواد خام قضيه استفاده در صنعت چرم، محصولات فرعي صنعت گوشت هستند؛ در حالي ‌كه گوشت قيمت بيش‌تري از پوست داراست . 

كمربند
مواد خامي كه در صنعت خز به‌ فعاليت گرفته مي‌شوند، قيمت بيش‌تري از گوشت دارا‌هستند و به همين ياد گوشت به تيتر يك محصول جانبي تلقي ميگردد . تاكسيدرمي اذن به كارگيري از پوست حيوان‌ها را به آدم مي‌دهد، اما مهم‌تر از پوست‌شان، راز و چكيده از پشت آن‌هاست . پوست‌ها و پوست‌هاي نپخته در توليد چسب و ژلاتين نيز كاربرد دارا‌هستند يكسري روش وجود داراست كه در سود آنها پوست موجود به يك ماده انعطاف‌پذير و سفت به اسم چرم تبديل ميشود .براي افزايش عمر كيف هاي چرم هنگام نظافت و ضد عفوني منزل و كمدديواري لباس تان از كيف هاي چرم تان غافل نشويد . با اين همگي آلودگي و باكتري هاي مترو و بي آر تي، لكه هاي جوهر، اثر اثاثيه آرايش، زدگي و خوردگي، چند رويه مضاعف عالي براي پاك كردن اين دوستان خوب دل گران بها تان وجود داراست . با رعايت نكات زير مي توانيد درخشش، انعطاف و نرمي را به كيف هاي چرم بازگردانيد . 
تميز كردن اصلي است هر چه بخش اعظم اين كار را انجام دهيد، خوبتر مي‌باشد . آسان ترين شيوه تميز كردن كيف چرم با پارچه ي چيت آغشته به آب و يكسري قطره صابون محلول در آن هست . پارچه را به آرامي و در جهت بافت چرم بكشيد . داخل كيف چرم هم به مقدار سطح آن آلوده و كثيف مي شود . جارو برقي را برداريد، محرمانه باريك آن را وصل فرمائيد و در عرض يك سري ثانيه گرد و خاك درون كيف چرم را از منزه نماييد . 
تميز كردن نقطه اي راه و روش هاي مسئله عشق ي ما براي منزه كردن لكه هاي سمج جوهر، خون و غذا، ماليدن الكل و آبليمو به كيف چرم است . از به كارگيري از دستمال هاي مرطوب كودك و آرايش تميز كن به طور بدون واسطه بر روي كيف هاي چرم خودداري نماييد، در عوض آنها را رقيق نموده و بعد از امتحان نمودن روي يك مرحله كوچك كيف چرم (ترجيحا تحت كيف تا نتيجه ي تست علمي تان معين نباشد)، با احتياط به كارگيري كنيد . براي جنگ با لكه هاي روغن كوچك، پودر جاذب (پودر بچه) را بر روي آن بپاشيد و بگذاريد پودر تمام روغن را جذب كند . 
به كيف هاي تان برسيد در صورتيكه مي خواهيد كيف هاي چرم تان سپس از چندين سال مانند روز اولش باشد، همانند پوستتان، كيف هاي چرم نيز مستمند رسيدگي و توجه مي‌باشند . روغن كتان و سركه ي سفيد دست اندركاران قابل انعطاف كنندگي عالي اي براي نرمي، شاداب و براق به نظر رسيدن كيف هاي چرم هست . كيف هاي چرم تان را از روغن هاي نفتي و معدني كه سنگين وزن و بازدارنده نفس كشيدن كيف مي شود، به دور نگاه داريد قسمت هاي فلزي كيف، مثل سگگ ها و قلاب ها را فراموش ننماييد . پاك و پوليش كردن آن ها با پارچه ي چيت و تميزكننده هاي تعدادي منظوره ي خانگي، به آن ها جلا مي بخشد و خراش هاي شان را مي پوشاند . نيز چنين، براي كاركرد موثر زيپ ها، روي آن ها موم عسل بماليد . 

موضوع:
برچسب‌ها: كمربند،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]