خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
تميز كردن چرمتعدادي كيف چرم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :noozdah
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۴:۱۲

تميز كردن چرمتعدادي كيف پول از محصولات به طور خاص براي تميز كردن محصولات چرمي وجود دارد. اين محصولات مي توانند بسياري از لكه ها بدون آسيب رساندن به چرم را حذف كنند. با اين حال، قبل از استفاده از محصول در يك سطح قابل مشاهده، مي توانيد يك تست نقطه انجام دهيد. اطمينان حاصل كنيد كه دستورالعمل ها را به طور كامل بخوانيد و به دقت آنها را دنبال كنيد تا اطمينان حاصل كنيد كه كت خود را صدمه نديديد. اگر لكه سخت باشد، ممكن است اين فرآيند چندين بار تكرار شود.
برخي از لكه ها ممكن است با تميزكننده چرم تجاري كنار بيايند. نمك جاده به راحتي با يك راه حل كه قسمت سركه سركه سفيد و آب است، برداشته مي شود. لكه هاي جوهر را مي توان با لهستاني ناشتا غير استون برداشته و برخي از لكه هاي سخت را مي توان با استفاده از اسپري هاي اسپري يا خمير دندان ايروئيد حذف كرد. اگر محصول تجاري كار نمي كند، اين گزينه ها ممكن است قادر به حذف لكه ها باشند.
تهويه كت چرميشرايط آب و هوايي و محيط زيست مي تواند بر روي ژاكت شما سخت باشد. تهويه مطبوع به محافظت از ژاكت از عناصر كمك مي كند. استفاده از يك تهويه چرمي براي نگه داشتن ژاكت از خشك شدن. چرم خشك تمايل به ترك و پوشيدن دارد. اگر چرم صاف باشد، مي توانيد از لهستاني چرمي استفاده كنيد تا آن را درخشش دهيد. از آنجا كه چرم لهستاني مي تواند چرم را رنگ كرده و تغيير رنگ دهد، قبل از اعمال پوشش بيروني كل جوراب، آزمايش تكه اي انجام مي شود.
كت خود را به درستي ببنديدمناسب كت و شلوار كت چرم شما مي خواهيد از چرم در چمدان خود اجتناب كنيد، به همين دليل است كه شما بايد لباس خود را بر روي يك چاقوي گسترده اي بپوشانيد. از آنجا كه چرم طبيعي است، بايد در يك محيط خشك نفس بكشد. پوشش ژاكت خود را در يك پوشش پلاستيكي پوشش ندهيد. اگر قصد داريد پوشش ژاكت را از كيسه ي پوشاك نايلون استفاده كنيد.
اگر ژاكت مرطوب يا مرطوب باشد، ژاكت را بپوشانيد، در دماي اتاق، خشك شود. قبل از حلق آويز يك ژاكت مرطوب، اطمينان حاصل كنيد كه جيب خالي است و ژاكت نزديك يك منبع مستقيم گرما قرار نمي گيرد. پس از خشك شدن، شرايط ژاكت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]